Ekologická likvidace vozidel

ekologická likvidace

Ekologická likvidace vozidel

Nadešel čas, kdy váš vůz už definitivně vypověděl svoji službu a je na čase se poohlédnout po novém? Pokud ano, tak nezapomeňte na ekologickou likvidaci.

Ať už chceme, nebo ne, tak každý automobil potká časem stejný osud, a to jeho likvidace. Automobily jsou bohužel jenom stoje a časem vypovědí svojí funkci definitivně. I když se snažíte vůz udržet co nejdéle, tak postupem času zjistíte, že se oprava nevyplatí, nebo už ani nejde udělat. Další věcí je potom technická prohlídka, která má velmi přísné normy. Pokud tyto normy nesplníte a přímo na technické kontrole vám řeknou, že vůz je už na odepsání, tak vám nezbývá nic jiného než se s touto realitou vyrovnat. V takovém případě se můžete rovnou obrátit na firmu, která provádí ekologickou likvidaci vozidla.

ekologická likvidace

Ekologická likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald, jsou místa, kde likvidaci provádíme. Ekologicky zlikvidujeme Vaše vozidlo a ještě Vám za to zaplatíme! Vyplácíme až 10.000 Kč dle roku výroby, stavu vozidla a využitelnosti náhradních dílů. Vystavíme Vám potvrzení o ekologické likvidaci vozidel (potvrzení o převzetí autovraku), které je nutné doložit při vyřazení vozidla z registru vozidel. V případě zájmu zajistíme odhlášení z registru vozidel. Nabízíme také výkup autovraků a prodej náhradních dílů. Více informací na telefonu či emailu.

ekologická likvidace

Kromě výkupu vraků je možné zajistit u výkup aut. I v tomto případě je možné si nechat vozidlo odtáhnout a to zdarma. Firmu můžete oslovit i přes jejich internetové stránky, kde doplníte jednoduchý formulář. Jedná se o značku vozu, místo, kde stojí vůz a také osobní údaje. Pokud máte nějaké otázky, není problém je do formuláře také přidat. Firma je velice obratná a rychle odpovídá na všechny dotazy.

Pokud vám tedy před domem stojí vůz, který už má svoje nejlepší roky za sebou, tak neváhejte a oslovte tuto společnost. Nejen, že za vůz dostanete slušné peníze, ale také budete mít všechny dokumenty k okamžitému odhlášení z registru vozidel.

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *