Jaké vybrat osvětlení do restaurací a do domácnosti

designové žárovky

Jaké vybrat osvětlení do restaurací a do domácnosti

Ačkoliv se to nezdá, tak právě osvětlení patří k zajímavým doplňkům kompletního interiéru, a to jak v restauracích, tak v klasických domácnostech.

Osvětlení do restaurací

Každý, kdo vlastní restauraci, by měl vědět, že venkovní i vnitřní vzhled restaurace je velice důležitý. Hosté se při pohledu na restauraci musí zastavit a říct si, že právě vaše restaurace je v něčem jiná a že právě u vás se chtějí zastavit. Neobvyklý vzhled a netypický design je to, co lidi láká. Chtějí poznat něco jiného a neobvyklého, co jen tak někde nenajdou. Ačkoliv se to nezdá, tak velkým lákadlem je zakázkové osvětlení, které dodá celé restauraci šmrnc. Pivní a vinné lahve, sklenice od medu či půllitry na pivo jsou perfektním osvětlením pro restaurace a rozhodně zaujmou všechny příchozí hosty. Vhodné jsou jak na bar, tak jako osvětlení pro samostatné stoly. Právě tento design je v dnešní době velice oblíbený a lidé ho stále více vyhledávají.

designové žárovky

Osvětlení do domácnosti

Při výběru osvětlení do domácnosti by si měl každý položit otázku, zda je potřeba dělat designová světla, nebo bohatě postačí klasické osvětlení. Vždy by se mělo myslet na to, že doma svítíte neustále, a to hlavně v kuchyni, obývacím pokoji, či koupelně. Na těchto místech by měly být úsporné žárovky, popřípadě designové žárovky. Samozřejmostí je, že na záchodě a ve sklepě nepotřebujete designové žárovky, ale bohatě postačí LED žárovky, které jsou úsporné. Designové retro žárovky ba naopak využijete v kuchyni nebo v obýváku, a to podle toho, jak máte vybavený interiér. Dokonale se tyto retro žárovky hodí k pergole, kde v létě máte posezení. V nočních hodinách udělají nádhernou atmosféru, nad kterou se budete rozplývat. Jejich neobvyklé osvětlení, nevšední tvary a vzhled ohromí všechny přísedící. Některé z retro žárovek je také možné sehnat jako typ žárovky Led smývatelné.

designové žárovky

Vždy se tak dobře rozhodněte, kam je dobré umístit zakázkové osvětlení, kde je dobré využít klasické LED žárovky a kde naopak retro žárovky.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *