Jaké vybrat osvětlení do restaurací a do domácnosti

designové žárovky

Jaké vybrat osvětlení do restaurací a do domácnosti

Ačkoliv se to nezdá, tak právě osvětlení patří k zajímavým doplňkům kompletního interiéru, a to jak v restauracích, tak v klasických domácnostech.

Osvětlení do restaurací

Každý, kdo vlastní restauraci, by měl vědět, že venkovní i vnitřní vzhled restaurace je velice důležitý. Hosté se při pohledu na restauraci musí zastavit a říct si, že právě vaše restaurace je v něčem jiná a že právě u vás se chtějí zastavit. Neobvyklý vzhled a netypický design je to, co lidi láká. Chtějí poznat něco jiného a neobvyklého, co jen tak někde nenajdou. Ačkoliv se to nezdá, tak velkým lákadlem je zakázkové osvětlení, které dodá celé restauraci šmrnc. Pivní a vinné lahve, sklenice od medu či půllitry na pivo jsou perfektním osvětlením pro restaurace a rozhodně zaujmou všechny příchozí hosty. Vhodné jsou jak na bar, tak jako osvětlení pro samostatné stoly. Právě tento design je v dnešní době velice oblíbený a lidé ho stále více vyhledávají.

designové žárovky

Osvětlení do domácnosti

Při výběru osvětlení do domácnosti by si měl každý položit otázku, zda je potřeba dělat designová světla, nebo bohatě postačí klasické osvětlení. Vždy by se mělo myslet na to, že doma svítíte neustále, a to hlavně v kuchyni, obývacím pokoji, či koupelně. Na těchto místech by měly být úsporné žárovky, popřípadě designové žárovky. Samozřejmostí je, že na záchodě a ve sklepě nepotřebujete designové žárovky, ale bohatě postačí LED žárovky, které jsou úsporné. Designové retro žárovky ba naopak využijete v kuchyni nebo v obýváku, a to podle toho, jak máte vybavený interiér. Dokonale se tyto retro žárovky hodí k pergole, kde v létě máte posezení. V nočních hodinách udělají nádhernou atmosféru, nad kterou se budete rozplývat. Jejich neobvyklé osvětlení, nevšední tvary a vzhled ohromí všechny přísedící. Některé z retro žárovek je také možné sehnat jako typ žárovky Led smývatelné.

designové žárovky

Vždy se tak dobře rozhodněte, kam je dobré umístit zakázkové osvětlení, kde je dobré využít klasické LED žárovky a kde naopak retro žárovky.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *