Náramky na festivaly

náramky

Náramky na festivaly

Pořádáte festival a potřebuje odlišit hosty podle druhu vstupenek? Pokud ano, tak není nic jednoduššího než objednat barevné náramky s potiskem.

Každý z nás se určitě těší na léto, kdy jsou na každý víkend nachystané nejrůznější akce pro veřejnost. Ať už se jedná o festivaly, vinobraní, hody, či jiné akce, tak princip je stejný, a to opustit od klasického všedního shonu a trošku si povyrazit. V případě, že jste na druhé straně mince a patříte mezi pořadatele, tak je potřeba zařídit kompletní organizaci celé akce. Musíte zajistit muziku, občerstvení, suchou variantu pro případ deště a mnoho dalších věcí. V případě, že organizuje akci, kde máte odlišené vstupné, je dobré rozlišit i hosty na samotné akci. K tomu poslouží Tyvek náramky, u kterých si můžete vybrat barvu, kterou chcete. Tyto náramky se dokonale hodí na jednodenní akce, jako jsou zábavné parky, hody, či vstup do kempu. Jsou voděodolné, vysoce kvalitní a disponují lepící částí, aby je nebylo možné neviditelně odstranit. Výhodou těchto pásek je také nízká pořizovací cena.

náramky

Dražší vstupné je dobré odlišit a nabídnout hostům, kteří platí vyšší peníze, také lepší náramky. Velmi oblíbené jsou náramky látkové. Tyto náramky jsou vyrobeny ze saténového materiálu a jsou určeny na vícedenní akce. Ideální volbou jsou na letní festivaly. Jsou velice pohodlné a dají se očíslovat nebo opatřit čárovým kódem. Vyrábějí se se sublimačním potiskem a mnoho lidem poslouží i jako památka na danou akci.

náramky

Další velmi oblíbenou verzí náramku jsou náramky silikonové. Tyto náramky můžete vidět u mnoha lidí, kteří byli na festivalech nebo jiných akcích a nosí náramky dodnes. Jsou velice odolné a mohou také posloužit jako propagační nástroj. Samozřejmostí je individuální štítek na náramku přesně podle vašich představ.

Pokud se letos chystáte uspořádat velkou akci a trápí vás právě rozlišení hostů, tak zvolte tyto náramky od Vipnaramky.cz. Rozhodně budete spokojeni a vaše akce proběhne bez zbytečných problémů.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *