Náramky na festivaly

náramky

Náramky na festivaly

Pořádáte festival a potřebuje odlišit hosty podle druhu vstupenek? Pokud ano, tak není nic jednoduššího než objednat barevné náramky s potiskem.

Každý z nás se určitě těší na léto, kdy jsou na každý víkend nachystané nejrůznější akce pro veřejnost. Ať už se jedná o festivaly, vinobraní, hody, či jiné akce, tak princip je stejný, a to opustit od klasického všedního shonu a trošku si povyrazit. V případě, že jste na druhé straně mince a patříte mezi pořadatele, tak je potřeba zařídit kompletní organizaci celé akce. Musíte zajistit muziku, občerstvení, suchou variantu pro případ deště a mnoho dalších věcí. V případě, že organizuje akci, kde máte odlišené vstupné, je dobré rozlišit i hosty na samotné akci. K tomu poslouží Tyvek náramky, u kterých si můžete vybrat barvu, kterou chcete. Tyto náramky se dokonale hodí na jednodenní akce, jako jsou zábavné parky, hody, či vstup do kempu. Jsou voděodolné, vysoce kvalitní a disponují lepící částí, aby je nebylo možné neviditelně odstranit. Výhodou těchto pásek je také nízká pořizovací cena.

náramky

Dražší vstupné je dobré odlišit a nabídnout hostům, kteří platí vyšší peníze, také lepší náramky. Velmi oblíbené jsou náramky látkové. Tyto náramky jsou vyrobeny ze saténového materiálu a jsou určeny na vícedenní akce. Ideální volbou jsou na letní festivaly. Jsou velice pohodlné a dají se očíslovat nebo opatřit čárovým kódem. Vyrábějí se se sublimačním potiskem a mnoho lidem poslouží i jako památka na danou akci.

náramky

Další velmi oblíbenou verzí náramku jsou náramky silikonové. Tyto náramky můžete vidět u mnoha lidí, kteří byli na festivalech nebo jiných akcích a nosí náramky dodnes. Jsou velice odolné a mohou také posloužit jako propagační nástroj. Samozřejmostí je individuální štítek na náramku přesně podle vašich představ.

Pokud se letos chystáte uspořádat velkou akci a trápí vás právě rozlišení hostů, tak zvolte tyto náramky od Vipnaramky.cz. Rozhodně budete spokojeni a vaše akce proběhne bez zbytečných problémů.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *