Poznejte s partnerem památky a přírodu středočeského regionu

penzion

Poznejte s partnerem památky a přírodu středočeského regionu

Výlet za hranice všedních dnů? Právě ten se nabízí nedaleko Prahy, v místě, které si zamiloval už římský císař Karel IV. Příjemnou dovolenou proto nemusíte zažívat jen v exotických destinacích, nabízí se i řada českých lokalit, které přinesou odpočinek pro tělo i duši.

Okolí řeky Berounky je skutečně malebné a najdete v něm oddech od všedních dnů plných stresu. Proč se sem nevydat na krátký výlet? Nejde jen o středověkou historii a hrad, který zná celá Evropa. Míst, které lákají k návštěvě, je v tomto regionu mnohem více.

Vyzkoušíte například okolní cyklostezky?

Pokud také milujete výšlapy do světa plného zeleně, je v okolí řeky Berounky připraveno mnoho cyklistických tras, které lákají k objevování. Pokud budete chtít, ubytování v penzionu Karlštejn se stane příjemným zázemím, z nějž se můžete vydávat na různé výpravy za trochou dobrodružství. K mání je zde desítka pokojů, zvolit si můžete mezi dvoulůžkovou a čtyřlůžkovou verzí.

Pojedete jen ve dvou nebo se vydá za poznáváním malebného kraje celá rodina? K dispozici je také apartmán s kuchyní, který je vhodný pro početnější skupiny turistů. Přijet můžete i vlastním autem, parkovací místo totiž najdete hned vedle penzionu.

penzion

Jde o moderní místo, které na vás dýchne prvorepublikovou atmosférou. Stačí se posadit do místní restaurace, díky níž si připomene českou klasiku na talíři.

Prostředí, které láká k výletům

Fanoušci kočkovitých šelem nebo české historie si také přijdou na své! Karlštejn a jeho okolí jsou pro cestovatele velkým lákadlem. Zoopark, v němž si vzpomenete nejen na africkou divočinu a golfová hřiště, na nichž zapomenete na běžné starosti. A také další místa, jako je Svatý Jan pod Skalou či lom Velká Amerika. Už jste někdy byli na hradu Točník?

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *