Proč zvolit pronájem dodávky?

pronájem dodávky

Proč zvolit pronájem dodávky?

Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?

Dodávka je univerzální vozidlo, které se hodí na nejrůznější příležitosti. Dodávky se využívají skoro ve všech firmách a jejich využití je všestranné. Právě díky dodávkám funguje mnoho firem a bez nich by to ani nebylo možné. Jen si vezměte všechny rozvážkové služby a poštu. Jen těžko by dokázaly rozvést vše, co mají na denním pořádku. Ovšem dodávka se neztratí i u normálních lidí. Ti je mohou využít na nejrůznější příležitosti. Dnes se podíváme na to, jaké jsou výhody pronájmu.

pronájem dodávky

Pronájem dodávky v Brně, je místo, kde vám nabídnou dodávku k pronájmu, a to podle vašich představ. Mají zde velký vozový park, kde si můžete vybrat takovou dodávku, která vám vyhovuje. Dodávku si můžete půjčit na den, ale i na celý týden. Je zde možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Čím delší je doba pronájmu, tím nižší je sazba za den. Vybírat můžete ze značek Renault, Volkswagen, Peugeot nebo Iveco.

pronájem dodávky

Výhody pronájmu:

 • Všechny vozy jsou zabezpečeny GPS lokalizátorem, takže se nemusíte bát odcizení.
 • Na každý den máte možnost najet 500 km a v případě delší cesty si připlatíte pouze 4 Kč za kilometr.
 • Samozřejmostí je pojištění, a to nejen zákonné, ale i havarijní. To platí jak pro Českou republiku, tak pro celou Evropu.
 • Další velkou výhodou je zaručeně dálniční známka, která platí pro Českou republiku.
 • V případě stěhování si můžete bezplatně zapůjčit stěhovací techniku. Tím se myslí stěhovací vozík nebo kotvící technika.
 • Všechny dodávky jsou samozřejmě čisté a jsou zkontrolované před každým půjčením. Nedochází tak k poruchám během pronájmu.

Věřte, že dodávka vám ušetří čas i peníze a než vozit něco osobním vozem, tak je lepší zvolit pronájem dodávky od maxidodavky.cz.

 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *