Softwarové licence

Windows 11

Softwarové licence

Máte na počítači zastaralý software a přemýšlíte o novější verzi? Pokud ano, tak neváhejte a obraťte se na prodejce, který má širokou nabídku softwaru.

Moderní technologie jdou neustále dopředu, a to i softwary, které jsou v počítačích. Každý počítač tak časem pomalu ale jistě ztrácí a nové softwary na trhu je zkrátka předbíhají. Pokud na svém počítači máte zastaralý software a potřebuje obměnit, tak neváhejte a obraťte se na firmu, která poskytujeme elektronické licence pro software s úsporou až 85 %!

windows 11

Tato firma nabízí širokou nabídku softwaru pro domácí i firemní použití. Mezi nejpoužívanější software patří především operační systémy jako Microsoft Windows 10 Home nebo Windows 10 PRO. Další nejčastější položkou jsou sady Microsoft Office. V nabídce však naleznete i antivirové programy pro ochranu Vašeho PC.

Mezi nejnovější software patří Microsoft Windows 11, který je uživatelsky velmi přívětivý. Díky Windows 11 budete mít lepší práci s okny a kompletně se zrychlí práce na počítači. Samozřejmostí je, že se zrychlí chod systému a také je zde nové umístění nabídky start. Počítat můžete i s podporou operačního systému Android. Se systémem Windows 11 jsou kompatibilní všechny sady Microsoft office. Můžete tedy i nadále využívat váš Excel, Word či PowerPoint. Microsoft Windows 11 je k sehnání ve standardních edicích, a to Windows 11 Home či PRO. Těšit se můžete na modernější design, ale také na řadu dostupných widgetů.

windows 11

U Windows 11 Home vás určitě překvapí zcela nová perspektiva. Tento operační systém je čistě v českém jazyce, a to v 64bitové verzi. Je přímo určený na domácí využití, a to ať už pro lidi, co dělají home office, tak pro lidi, kteří využívají počítač spíše na hraní her. Vždy, než samotnou koupi uskutečníte, je dobré se podívat na požadavky systému pro instalaci.

Pokud vás doma trápí zastaralý software, tak neváhejte a vyměňte ho za nový. Zaručeně vás nový Windows 11 ohromí a zjistíte, že je daleko více uživatelsky přijatelnější než ten, co aktuálně v počítači máte.

  • Drobná domácí elektronika
    Drobnou elektronikou je vybavena každá domácnost a do našeho života neodmyslitelně patří. Náhradní baterie a žárovky jsou základem v každém domě.
  • Začíná sezóna, čas vyrazit na moto a cyklo výlety. Kam, co a jak?
    Léto už je za rohem a počasí láká na moto a cyklo výlety. Zde jsou zajímavé typy, kam vyrazit.
  • Kratom
    Kvalita je jedna z věcí, kterou vyhledává každý z nás. V případě, že jste milovníky kratomu, tak pro vás máme typ, kde najdete vysokou kvalitu za super cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *