Svatební světýlka – pronájem

svatební světýlka

Svatební světýlka – pronájem

Máte naplánovanou svatbu, ale nechcete utrácet za svatební světýlka, které použijete jednou? Pokud ano, tak zvolte pronájem svatebních světýlek.

Letní období je ve znamení svateb, a to hlavně díky tomu, že je nádherné počasí. Zorganizovat svatbu však není žádná procházka růžovým sadem a člověk musí zařídit spoustu věcí. Musí se zajistit místo, pozvat hosty, zajistit odvoz, hudbu a také výzdobu. Právě výzdoba dělá z celé svatby nezapomenutelné zážitky, na které člověk vzpomíná celý život.

Svatební světýlka, jako dekorace

Právě svatební světýlka jsou hlavní výzdobou celé svatby. Po setmění se tyto světýlka rozzáří po celém prostoru a dodají svatbě tu správnou atmosféru. Romantickou atmosféru, kterou vytvoří, si zaručeně budete pamatovat a fotografie, které při této atmosféře vytvoříte budou dokonalé. Jestliže nechcete utrácet za světýlka, které byste použili pouze na svatbu, tak zvolte lepší variantu, a to jejich pronájem. Pronájem je v mnoha ohledech výhodnější, než samotná koupě a zaručeně se Vám vyplatí.

svatební světýlka

Proč zvolit pronájem svatebních světýlek?

Pronájem svatebních světýlek, je určitě skvělý nápad. Firma, která světýlka půjčuje je velice ochotná a má velký výběr světelných dekorací. V jejich sortimentu najdete mnoho druhů světýlek a bude jen na Vás, které si vyberete. Jestliže chcete pouze decentní svatbu, tak určitě oceníte světelné lampičky na stůl, či Led špunty do lahví. Ty můžete rozmístit po okolí a nádherně tak pozvednete romantickou atmosféru.

Samozřejmostí je, že si můžete vybírat z mnoha světelných řetězů, a to v nejrůznějších délkách. Zvolit si můžete i napájení, a to ze zásuvky, či na baterie a USB. Velmi oblíbená je také světelná opona, která se dokonale vyjímá jako zátiší pro foto koutek. Jak se říká, iniciativě se meze nekladou a můžete si rozmístit světýlka přesně podle svých představ a vybrat si pouze to, co uznáte za vhodné.

svatební světýlka

Výhody pronájmu svatebních světýlek

 1. Svatební světýlka jsou odesílány poštou, či na Zásilkovnu (podle rozměrů a váhy). Můžete si tak vybrat přesné místo, kam chcete svatební světýlka poslat.
 2. Součástí pronájmu jsou i baterie, pokud si zvolíte napájení bateriemi. Jako rezervu zasílají baterie navíc, kdyby došlo k jejich vybití.
 3. Svatební světýlka jsou vždy odeslána s předstihem, a to po domluvě se zákazníkem.
 4. Za pronájem světýlek se platí záloha, které Vám je vrácena, jakmile se vrátí světýlka zpět. Musí být však v pořádku a nepoškozená.

Na stránkách se můžete podívat na fotografie ze svateb a určit si sami, zda se Vám některá z jejich výběru hodí, či nikoliv.

Pokud tedy hledáte dekoraci, díky které posunete svatbu na jiný level, tak zvolte právě pronájem svatebních světýlek. Zaručeně nebudete litovat a Vaše svatba bude nezapomenutelná.

 • Uzená vepřová panenka
  Milovníci uzeného buďte na pozoru! Pokud jste nikdy nevyzkoušeli, jak chutná kvalitně uzená vepřová panenka, tak jste nikdy neměli nebe v hubě.
 • Dárek pro ženy, který nezklame
  Hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svoji manželku, matku či přítelkyni? Pokud ano, tak jste na správné adrese, zde je několik typů, které nezklamou.
 • Kalibry a měřidla
  Kalibry a měřidla jsou nedílnou součástí průmyslového a strojírenského odvětví. V každé výrobě, kde je potřeba dodržovat přesnost, jsou velice důležité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *