Top 3 filmy, které stojí za zhlédnutí

film

Top 3 filmy, které stojí za zhlédnutí

Pokud nevíte, co si v televizi pustit, vyzkoušejte Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Mimořádná událost, nebo Po čem muži touží! A pokud to není váš šálek kávy, česká filmová databáze vám poradí.

Pokud nevíte, co si máte v televizi pustit, jste tu na správné adrese. Poradíme vám hned několik tipů na filmy, které jistě stojí za zhlédnutí. Jedná se o filmy, které si získaly srdce nejen diváků, ale píše o nich i česká filmová databáze. Pojďme se tedy na ně podívat!

film

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel je český film, který byl natočen v roce 2021 Patrikem Hartlem. Film byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou taktéž napsal Patrik Hartl. Jedná se o českou komedii, která vás bezpochyby rozesměje. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří na školním srazu zjistí, že jejich život se ani zdaleka nepodobá tomu, jak si kdysi vysnili. Konec příběhu vám prozrazovat určitě nebudeme, ale věřte, že to jak to s nimi dopadlo, jistě stojí za zhlédnutí.

Mimořádná událost

Mimořádná událost je doslova bláznivá komedie, která se odehrává povětšinou ve vlaku. Ve filmu se objevují zvučná jména, jako například Igor Chmela, Jana Plodková, Ctirad Götz, Jenovéfa Boková, Tereza Marečková, Beáta Mikušová, Oliver Vyskočil, Jaroslav Plesl, nebo Alois Švehlík. A věřte nám, že kombinace těchto jmen pod vedením režiséra Jiřího Havelky namíchala film, na který opravdu jen tak nezapomenete. Zkrátka, svěží a vtipné dialogy vás budou provázet od začátku do konce.

film

Po čem muži touží

Po čem muži touží 1 a Po čem muži touží 2, jsou další typické české komedie, které jistě stojí za zhlédnutí. Hlavní role obsadili Jiří Langmajer a Anna Polívková. Oba ve filmech podali vynikající výkon. Pointa filmu je jednoduchá – myslíte si, že opačné pohlaví má život jednodušší? Vyzkoušejte si to! Řada groteskních a trapných situací nenechá diváka se od smíchu odpočnout.

Jestliže váš zajímají další filmy, nemusíte je složitě vyhledávat. Stačí se podívat do databáze filmů online, která vám na pár kliknutí sama vyhodí filmy, dle vámi zadaných kategorií a parametrů.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *