Čím obdarovat své zaměstnance na Vánoce?

Pracovní trička

Čím obdarovat své zaměstnance na Vánoce?

Přemýšlíte, čím na Vánoce obdarujete své zaměstnance? Budou to pracovní trička, mikiny, čepice, nebo něco úplně jiného?

Pokud jste vlastníkem firmy, jistě jste už začali přemýšlet nad tím, co dáte svým podřízeným pod stromeček. Ano, sice to není nutností, ale malý dáreček od zaměstnavatele vždy potěší a zlepší vztahy na pracovišti. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, který dárek pro zaměstnance je nejlepší, máme pro vás pár nápadů, se kterými jistě vedle nešlápnete, pojďme se tedy na to společně podívat!

1) Pracovní trička Pracovní trička s dlouhým rukávem jsou ideálním dárkem pro každého zaměstnance. Tričko mohou pracovníci nosit jak do práce, tak v osobním životě. Trička jsou praktický dárek, který ocení zkrátka každý.

2) Mikiny – Dalším velmi oblíbeným dárkem, jsou pracovní mikiny. Stejně jako trička jsou velmi praktické. Pokud navíc zvolíte kvalitní materiál, který pořádně zahřeje, věřte nám, že si ji zaměstnanci oblíbí. Jestliže pro nákup zvolíte velkoobchod s oblečením, vyjde vás takový dárek doslova na pár korun.

3) Čepice – Pokud vaši zaměstnanci pracují na sluníčku, jistě ocení i pokrývku hlavy. Mezi nejoblíbenější bezpochyby patří kšiltovky. Čepice jsou zkrátka stylový doplněk.

4) Taška – Co takhle zvolit praktický dárek a koupit svým zaměstnancům praktický batůžek, tašku na nákup nebo batoh na cvičení? Variant je celá řada, záleží, co mají vaši zaměstnanci nejraději!

Pracovní trička

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, mějte na paměti, že by měl prvoplánově dělat radost vašim zaměstnancům. Určitě se tak nevyplatí přehánět to s firemními logy, nebo barvami. Čím více bude dárek použitelnější v praktickém životě, tím budou vaši podřízení více nadšení, to nám můžete věřit. Ideální hodnota dárků pro zaměstnance není daná, ale věřte, že čím vyšší hodnotu bude dárek mít, tím budou vaši zaměstnanci více nadšení.

  • Drobná domácí elektronika
    Drobnou elektronikou je vybavena každá domácnost a do našeho života neodmyslitelně patří. Náhradní baterie a žárovky jsou základem v každém domě.
  • Začíná sezóna, čas vyrazit na moto a cyklo výlety. Kam, co a jak?
    Léto už je za rohem a počasí láká na moto a cyklo výlety. Zde jsou zajímavé typy, kam vyrazit.
  • Kratom
    Kvalita je jedna z věcí, kterou vyhledává každý z nás. V případě, že jste milovníky kratomu, tak pro vás máme typ, kde najdete vysokou kvalitu za super cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *