Co darovat ženě k narozeninám?

šperky pro ženy

Co darovat ženě k narozeninám?

Má vaše manželka v blízké době narozeniny a vy stále nevíte, čím ji obdarujete? Vyberete klasickou řezanou květinu, oblečení, nějakou bonboniéru, nebo raději něco originálnějšího? Jakou vybrat bonboniéru vám neporadíme, ale mám v záloze pár originálních tipů na dárky, za které vám bude vaše žena vděčná. Co takhle zvolit třeba tyrkysový náramek, dovolenou, nebo domácího mazlíčka?

Šperky

Šperky jsou nejlepšími kamarády žen a na světě pravděpodobně nenajdete takovou, která by je neměla ráda. V podstatě je jedno, zda investujete velké peníze do drahého náhrdelníku z bílého zlata, náušnic s diamanty nebo do dostupných a moderních šperků Tiniana. Každý jednotlivý kus má něco do sebe. Naprosté většině žen nejde o cenu, ale o gesto. Mnohé náramky jsou navíc obohaceny o speciální kameny, které mají osobě, která je nosí přinášet štěstí, životní energii, nebo třeba i lásku. Vhodný šperkem darovaným k narozeninám jsou náramky, náhrdelníky a náušnice. S prsteny buďte velmi opatrní, mohlo by totiž vzniknout nedorozumění a přítelkyně by si mohla myslet, že se jedná třeba o žádost o ruku.

šperky pro ženy

Dovolená

Pojedete do Řecka, Španělska, nebo Itálie? Každá destinace je krásná. Pokud chcete svoji ženu opravdu překvapit, darujte jí k narozeninám dovolenou. Jedná se o zážitek, který si bude pamatovat po celý život a je v podstatě jedno, zda někam pojedete na prodloužený víkend, nebo na půl měsíce. V každém případě si totiž společně užijete krásný a romantický čas.

Domácí mazlíček

Nic z již zmíněného se vám nezamlouvá? Vsaďte na tu nejvyšší kartu a kupte nového domácího mazlíčka! Ženy milují malá, roztomilé zvířátka a určitě nového člena rodiny přivítají s otevřenou náručí.  Nemusíte do malého bytu hned kupovat velkého psa, ale nějaký malý křeček nebo morče by se určitě vešel i k vám domů. Navíc při správné péči zvířátko nezapáchá a dělá jenom samou radost.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *