Co darovat ženě k narozeninám?

šperky pro ženy

Co darovat ženě k narozeninám?

Má vaše manželka v blízké době narozeniny a vy stále nevíte, čím ji obdarujete? Vyberete klasickou řezanou květinu, oblečení, nějakou bonboniéru, nebo raději něco originálnějšího? Jakou vybrat bonboniéru vám neporadíme, ale mám v záloze pár originálních tipů na dárky, za které vám bude vaše žena vděčná. Co takhle zvolit třeba tyrkysový náramek, dovolenou, nebo domácího mazlíčka?

Šperky

Šperky jsou nejlepšími kamarády žen a na světě pravděpodobně nenajdete takovou, která by je neměla ráda. V podstatě je jedno, zda investujete velké peníze do drahého náhrdelníku z bílého zlata, náušnic s diamanty nebo do dostupných a moderních šperků Tiniana. Každý jednotlivý kus má něco do sebe. Naprosté většině žen nejde o cenu, ale o gesto. Mnohé náramky jsou navíc obohaceny o speciální kameny, které mají osobě, která je nosí přinášet štěstí, životní energii, nebo třeba i lásku. Vhodný šperkem darovaným k narozeninám jsou náramky, náhrdelníky a náušnice. S prsteny buďte velmi opatrní, mohlo by totiž vzniknout nedorozumění a přítelkyně by si mohla myslet, že se jedná třeba o žádost o ruku.

šperky pro ženy

Dovolená

Pojedete do Řecka, Španělska, nebo Itálie? Každá destinace je krásná. Pokud chcete svoji ženu opravdu překvapit, darujte jí k narozeninám dovolenou. Jedná se o zážitek, který si bude pamatovat po celý život a je v podstatě jedno, zda někam pojedete na prodloužený víkend, nebo na půl měsíce. V každém případě si totiž společně užijete krásný a romantický čas.

Domácí mazlíček

Nic z již zmíněného se vám nezamlouvá? Vsaďte na tu nejvyšší kartu a kupte nového domácího mazlíčka! Ženy milují malá, roztomilé zvířátka a určitě nového člena rodiny přivítají s otevřenou náručí.  Nemusíte do malého bytu hned kupovat velkého psa, ale nějaký malý křeček nebo morče by se určitě vešel i k vám domů. Navíc při správné péči zvířátko nezapáchá a dělá jenom samou radost.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *