Jak na stěhování a přemisťování těžkých strojů?

stěhování strojů

Jak na stěhování a přemisťování těžkých strojů?

Co dělat s firemním vybavením, pokud se podnik stěhuje? Je možné si stroje přenést i do nových výrobních prostor? Ano, přeprava strojů není nereálný požadavek.

Firem a fabrik po celém světě je téměř nespočet. Některým se daří, jiné zanikají. Otázkou však je, co dělat s firemním vybavením, pokud podnik zkrachuje, zanikne, nebo se stěhuje? Všechny stoje zešrotovat a vyhodit, nebo je tu nějaká jiná možnost, ze které byste mohli dostat ještě nějaké peníze nazpět? Je možné si veškeré stroje přenést i do nových výrobních prostor? Pokud sami sobě pokládáte právě tyto otázky, máme pro vás velmi dobrou zprávu – všechny stroje nemusíte vyhazovat. Přeprava strojů není nereálný požadavek – a to včetně těch těžkotonážních.

stěhování strojů

Proč je dobré nepotřebné stroje prodat?

 • Místo – na co byste ve svém podniku měli mít stroje, které už nepoužíváte? Prodejte je a získejte více prostoru! Nově nabytý prostor můžete použít pro koupi novějších a lepších průmyslových strojů, nebo pro vybudování nějakého úložného prostrou.
 • Finance – těch není nikdy dost. Pokud máte nějaké vybavené, které vám ve firmě leží ladem, můžete jej prodat a vytěžit z něj nějaké peníze.
 • Modernizace – je důležitá. Pokud prodáte starý stroj, můžete si koupit novější, lepší a kvalitnější. Díky tomu můžete své výrobní postupy a procesy posunout na další metu.
stěhování strojů

Jak přestěhovat průmyslové stroje?

1) Svépomocí – můžete se snažit veškeré vybavení přestěhovat sami, nicméně věřte, že se nejedná o nic jednoduchého. Veškeré stroje je nutné odpojit, naložit, zajistit dopravu a na konečném místě opět zapojit, což není jednoduchý úkol.

2) Firma – druhou možností je nechat přesun strojních zařízení na specializované firmě. Firma za vás zajistí, nebudete tak s přesunem mít žádné starosti. Můžete se tak plně věnovat svému podnikání a starosti o přesun firemního vybavení se nemusíte vůbec starat. Odborníci za vás zajistí jak naložení, logistiku, stěhování tak instalaci strojů. Výhodou je i kvalitní a profesionální poradenský servis. Zkrátka, nejste ve stěhování strojních zařízení sami.

 • Drobná domácí elektronika
  Drobnou elektronikou je vybavena každá domácnost a do našeho života neodmyslitelně patří. Náhradní baterie a žárovky jsou základem v každém domě.
 • Začíná sezóna, čas vyrazit na moto a cyklo výlety. Kam, co a jak?
  Léto už je za rohem a počasí láká na moto a cyklo výlety. Zde jsou zajímavé typy, kam vyrazit.
 • Kratom
  Kvalita je jedna z věcí, kterou vyhledává každý z nás. V případě, že jste milovníky kratomu, tak pro vás máme typ, kde najdete vysokou kvalitu za super cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *