Jak na stěhování a přemisťování těžkých strojů?

stěhování strojů

Jak na stěhování a přemisťování těžkých strojů?

Co dělat s firemním vybavením, pokud se podnik stěhuje? Je možné si stroje přenést i do nových výrobních prostor? Ano, přeprava strojů není nereálný požadavek.

Firem a fabrik po celém světě je téměř nespočet. Některým se daří, jiné zanikají. Otázkou však je, co dělat s firemním vybavením, pokud podnik zkrachuje, zanikne, nebo se stěhuje? Všechny stoje zešrotovat a vyhodit, nebo je tu nějaká jiná možnost, ze které byste mohli dostat ještě nějaké peníze nazpět? Je možné si veškeré stroje přenést i do nových výrobních prostor? Pokud sami sobě pokládáte právě tyto otázky, máme pro vás velmi dobrou zprávu – všechny stroje nemusíte vyhazovat. Přeprava strojů není nereálný požadavek – a to včetně těch těžkotonážních.

stěhování strojů

Proč je dobré nepotřebné stroje prodat?

 • Místo – na co byste ve svém podniku měli mít stroje, které už nepoužíváte? Prodejte je a získejte více prostoru! Nově nabytý prostor můžete použít pro koupi novějších a lepších průmyslových strojů, nebo pro vybudování nějakého úložného prostrou.
 • Finance – těch není nikdy dost. Pokud máte nějaké vybavené, které vám ve firmě leží ladem, můžete jej prodat a vytěžit z něj nějaké peníze.
 • Modernizace – je důležitá. Pokud prodáte starý stroj, můžete si koupit novější, lepší a kvalitnější. Díky tomu můžete své výrobní postupy a procesy posunout na další metu.
stěhování strojů

Jak přestěhovat průmyslové stroje?

1) Svépomocí – můžete se snažit veškeré vybavení přestěhovat sami, nicméně věřte, že se nejedná o nic jednoduchého. Veškeré stroje je nutné odpojit, naložit, zajistit dopravu a na konečném místě opět zapojit, což není jednoduchý úkol.

2) Firma – druhou možností je nechat přesun strojních zařízení na specializované firmě. Firma za vás zajistí, nebudete tak s přesunem mít žádné starosti. Můžete se tak plně věnovat svému podnikání a starosti o přesun firemního vybavení se nemusíte vůbec starat. Odborníci za vás zajistí jak naložení, logistiku, stěhování tak instalaci strojů. Výhodou je i kvalitní a profesionální poradenský servis. Zkrátka, nejste ve stěhování strojních zařízení sami.

 • Kdy využít služeb architekta?
  Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
 • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
  Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
 • Jak vybrat matraci?
  Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *