Dárek pro ženy, který nezklame

archivní víno

Dárek pro ženy, který nezklame

Hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svoji manželku, matku či přítelkyni? Pokud ano, tak jste na správné adrese, zde je několik typů, které nezklamou.

Mnoho mužů si láme každým rokem hlavu, co dát své drahé polovičce za dárek a co zaručeně sklidí úspěch. Jestliže se jedná o kulaté narozeniny, je tlak ještě větší a muži začnou kolikrát zmatkovat a kupovat samé blbosti. Pokud nechcete šlápnout vedle, tak vyberte jeden z těchto darů!

archivní víno

Kniha

Patří-li vaše žena mezi velké čtenářky, tak neváhejte a vyberte jí kvalitní knihu. Vždy se zaměřte na žánr, který vaše žena čte a snažte se vybrat podobný. Zaručenou klasikou jsou určitě bestsellery, nebo romantické knihy. Zeptat se samozřejmě můžete i prodavaček, které mají ledasco načtené a rádi vám poradí.

Dárkový poukaz

Zaručeným úspěchem je určitě dárkový poukaz. Ten nabízí v dnešní době mnoho kamenných obchodů a také e-shopy. Poukaz vždy vybírejte podle toho, kam vaše žena či přítelkyně chodí pravidelně. Může se jednat o kadeřnici, masáž či kosmetiku. Dárkový poukaz však nemusí být jenom na služby, ale může být i na pobyty. Pokud se tedy jedná o kulaté narozeniny, tak zvolte dražší poukaz v podobě pobytového balíčku. Můžete vybrat z mnoha hotelů, které tyto balíčky nabízejí a užít si tak romantiku ve dvou.

archivní víno

Víno

Lahvinka vína určitě neurazí žádnou ženu, a právě ženy patří mezi velké gurmány co se týče vína. Jestliže se jedná o kulatiny, tak určitě zvolte dražší verzi vína. Archivní víno 1963 a archivní víno 1983 neurazí ani toho největšího kritika a vaši ženu určitě toto víno nadchne. Vychutnat si ho bude moct u romantické večeře, kterou připravíte či ve vaně při svíčkách. Vybírat můžete hned z několika kvalitních odrůd a bude jen na Vás, co pro svoji ženu vyberte. Nejlepší volbou je, si ověřit, jaký druh vína má žena v oblibě. Vybírat můžete mezi vínem suchým, polosuchým, nebo sladkým.

Ať už vyberete jakýkoliv z těchto darů, tak myslete i na balení. Ženy si zvlášť potrpí na těchto detailech a je dobré mít vše krásně zabalené. Stužka, mašle nebo krásný balící papír určitě žena ocení a vykouzlí jí úsměv na tváři.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *