Lesní bary v okolí Brna

lesní bary v okolí Brna

Lesní bary v okolí Brna

Jen málo kdo ví, že v okolí Brna se nachází lesní bary, kde si můžete odpočnout a dát něco k pití. Dnes si lesní bary v okolí Brna představíme v plné kráse.

Co jsou lesní bary

Turistiku v České republice miluje spousta lidí a mnoho z nich ani neví, že existují lesní bary, kde se můžete občerstvit a odpočinout. Tyto lesní bary v okolí Brna jsou otevřeny v podstatě celý den a jsou založeny na poctivosti turistů. Některé z nich nabízí možnost opečení špekáčků na veřejném ohništi. Víte, kde se tyto lesní bary v okolí Brna nacházejí?

 1. Lesní bar Adamov – Tento lesní bar se nachází u Moravského krasu v okrese Adamov. Najdete zde jak pití, tak menší pochutiny v podobě brambůrek a sladkého. Pivo je zde vždycky vychlazené, a to díky tomu, že se chladí v místním Křtinským potoku. Samozřejmostí jsou limonády a pokladnička je umístěna na plotě hned u baru. Také se tomuto baru přezdívá U poustevníka Jáchyma.
lesní bary v okolí Brna
 • Lesní bar U Studánky – Bar je založený MŠ a ZŠ Ořechov a nachází se jen kousek od Ořechova. Najdete zde spoustu zábavných her pro děti a také malé občerstvení. Jedná se jak o nealko, tak o alko. Pro malé děti jsou zde také lízátka, žvýkačky, oplatky a další pochutiny.
lesní bary v okolí Brna
 • Lesní bar u Jarka – Jeden z větších lesních barů, kde si odpočne více lidí naráz. Najdete zde nádherné posezení udělané z přírodního materiálu a také ohniště. Hned opodál teče Malá Říčka a jde zde ke koupení jak pivo, tak nealko. Samozřejmostí jsou pochutiny, v podobě tyčinek twix, mars nebo snickers. Vše se samozřejmě platí do kasičky, která je hned opodál. Muži určitě ocení i fakt, že zde bývá čepované pivo. Pro cyklisty je zde možnost i napumpování kola a u baru nechybí koš na odpadky. Zkrátka se jedná o lesní bar, který má vše, co má mít. Kromě toho zde najdete i malý plynový hořák.
lesní bary v okolí Brna
 • Lesní bar Na Našem – Tento bar se oproti ostatním liší, a to tím, že není přístupný nonstop.Najdete zde však perfektní posezení a také se zde dělá jídlo, záleží však na otevřenosti. Dle informací je zde otevřeno převážně přes víkend. Pro děti je zde pískoviště s hračkami.
lesní bary v okolí Brna
 • Lesní bar Na mýtince – Bar otevřený 24 hodin denně s možností zakoupení nejrůznějšího pití a pochutin. Jedná se o velice hezké místo a je ideální na vycházku s dětmi. Je zde postaráno o posezení i o zábavu. Bar má určitě co nabídnout a je zde možnost si něco opéct. Rozhodně stojí za navštívení a zastavení.
lesní bary v okolí Brna

Všechny lesní bary  v okolí Brna jsou dohledatelná na stránkách Mapy.cz. Zde zadáte jen název baru a hned najdete, kde se daný bar nachází. Naplánujte si tak výlet na víkend a navštivte jeden z těchto barů. Rozhodně se vám tato možnost zalíbí a užijete si jak přírodu, tak zábavu.

 • Jak využít dýňová semínka
  Halloween je už za dveřmi a přijde čas dlabání dýní. Víte, jak využít dýňová semínka, které se na první pohled zdají být jenom odpadem na vyhození?
 • Oktoberfest – zajímavosti, které jste nevěděli
  Víte, co je Oktoberfest a co se zde děje kromě pití lahodného piva? Dnes si představíme zajímavosti, které jste o Oktoberfestu určitě nevěděli.
 • Svět bludišť v Drnholci
  Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu na jižní Moravě? Pokud ano, tak zkuste nový svět bludišť, který vznikl nedaleko Pálavy, a to v obci Drnholec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *