Moderní bydlení na Praze 3: Byty Na Vackově nabízí komfort a klidné zázemí

bydlení

Moderní bydlení na Praze 3: Byty Na Vackově nabízí komfort a klidné zázemí

Projekt Byty Na Vackově na Praze 3 přináší moderní a komfortní bydlení v tichém a klidném prostředí. Výhodou je přilehlý park Židovské pece, do centra je to přitom jen kousek. Jde tak o atraktivní místo pro život, které má rozhodně co nabídnout.

Projekt Byty Na Vackově

Tento projekt představuje moderní rezidence ve skvělé pražské lokalitě. Oblíbíte si ji zejména díky blízkému parku a spoustě možností, která Praha 3 nabízí. Kompaktní a nízkoenergetická rezidence zahrnuje pět bytových domů, přičemž brzy se k nim přidají další čtyři. Vzniká tak skvěle vybavené nové bydlení na Praze 3 – prostorné byty, sklepní kóje a garážová stání poskytují dostatek prostoru pro pohodlný život.

Vybavení, výhody a okolí

Byty na Vackově spojují minimalistický elegantní design a vysoce kvalitní provedení. Moderní vybavení a prostorné interiéry nabízí ideální podmínky. Kromě samotných bytů rezidence zahrnuje také komerční prostory, které obohatí místní oblast o potřebné obchody a služby. Máte tak vše po ruce, i milovníci klidu si zde přitom přijdou na své. Zejména díky příjemnému zázemí nedaleko zeleně. Park Židovské pece nabízí různé možnosti vyžití.

bydlení

Proměna Horního Žižkova

Horní Žižkov, dříve známý jako šedá a poněkud nudná část Prahy, se proměnil v atraktivní místo pro život. Lokalita má unikátní genius loci, zejména díky původnímu architektovi a staviteli Josefu Vackovi, na jehož práci navazuje aktuální rozvoj místa. Díky tomu se stává moderním městským centrem a vzniká tak kvalitní bydlení v těsné blízkosti této dynamické části města.

Byty Na Vackově poskytují moderní komfort a klidné zázemí, to vše přitom v centru dění. Tato rezidence nabízí nejen kvalitní bydlení, ale i služby a obchody v těsné blízkosti. Jde tak o atraktivní místo pro život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *