Party stany jsou vhodným doplňkem řady společenských událostí

party stany

Party stany jsou vhodným doplňkem řady společenských událostí

Chcete oslavit narozeniny nebo hodláte sezvat přátele na společný víkend? Dobrá zábava se bere jako samozřejmost, ale hostitel má zodpovědnost za mnoho věcí. Pokud jde o nabídnutí vhodného zázemí, nabízí se například komfortní stany, které snadno postavíte a složíte.

Platí přece jasné pravidlo. Čím méně práce s chystáním společenské události, tím lépe! Stačí najít vhodný model, nedílnou součástí může být příjemné posezení nebo pivní chlazení, které ještě víc zpříjemní zejména letní večery. Těšíte se na své blízké, s nimiž jste se už dlouho neviděli? Zábavnému večeru nic nebrání, stačí si jej do detailu naplánovat!

Pestrá paleta různých variant

Malý stan? Nebo nějaký větší, kam se vejde početná společnost? Varianty jsou samozřejmě různé, s tím se počítá! Pronájem párty stanů vyřeší každou plánovanou akci a jeho velkou výhodou je také nezávislost na rozmarech počasí. Jinak řečeno, déšť nemá šanci, aby zkazil vaši oslavu, v případě chladnějších večerů se nabízí například i pronájem topidel.

Pokud plánujete grilování, k dispozici je pronájem grilu. Jinak řečeno, oslava může být připravena už brzy a nemusíte si s ní dělat žádné velké starosti. A jaké stany jsou k dispozici? Z kolika možností si lze vybírat? K dispozici je kompletní servis.

party stany

Montáž a demontáž je samozřejmostí

Když se řekne stan, mnoha lidem se vybaví dávné zážitky a velká radost z dětských let. Kdo už někdy nestanoval, jako by snad ani nebyl! Výhodou je, že si můžete objednat pronájem stanů včetně jejich montáže a demontáže na příslušném místě.

Nůžkové stany 3×3 nebo 6×3 m jsou klasikou, kterou pozvaní hosté určitě ocení. Zvláště pokud bude předpověď počasí krátce před plánovanou akcí trochu nepříznivá. Takové věci nelze nikdy odhadnout dopředu, ale je možné proti nim mít efektivní pojistku v podobě stanu, který je na dešťových kapkách zcela nezávislý.

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *