Přepravní a manipulační obaly

přepravky

Přepravní a manipulační obaly

Plastové manipulační obaly jsou nedílnou součástí mnoha firem, a to včetně plastových přepravek. Víte, kde se dají uplatnit a kde nesmí chybět?

Mnoho velkých firem používá při své práci plastové obaly, díky kterým uchová své zboží čerstvé a také zdravotně nezávadné. Ať už se jedná o plastové přepravky nebo kvalitní termoboxy, tak význam je stejný, a to ulehčit člověku práci a kompletní manipulaci. Víte, kde se bez plastových přepravek neobejdou a proč je dobré zvolit firmu pkgroup.cz?

přepravky

Využití plastových přepravek:

 • Manipulace s masem – Plastové přepravky jsou nedílnou součástí všech řeznictví, a to jak těch velkých, tak těch malých. Přepravky pro řezníky koupíte ve standartních velikostech a v různých barvách. Díky přepravkám nedojde k žádnému zkažení masa a po rozbourání může maso z přepravky ihned na pult. Tyto přepravky splňují přísné hygienické požadavky a jsou na styl s masem přímo určeny. Přepravky mají velkou výhodu, a to je jejich stohování na sebe. Ušetří vám mnoho místa při skladování a kompletní manipulaci. Díky ergonomickému úchopu se snadno přenáší a manipulovat s nimi tak může i jeden člověk.
 • Pekařství – Jen málo kdo si, dokáže představit, že by v pekárnách nebyly plastové přepravky. Ty jsou nedílnou součástí a chod pekařství by bez nich nebyl možný. Právě přepravky se využívají na všechno pečivo, které jde ven z pekárny a rozváží se mezi zákazníky. Díky jejich tvaru se v autě nepřevrátí a máte tak záruku toho, že vše dojede v pořádku. Přepravky se dají jednoduše očistit a znovu použít. Jedná se o perfektní volbu do všech pekáren, pokud chcete ušetřit čas a také práci svým zaměstnancům.
přepravky

Kromě plastových přepravek se žádná firma neobejde bez popelnice 120 l. Ta je nedílnou součástí všech firem a zajistí vám uložení odpadu, který přes týden vznikne. Díky kolečkům má jednoduchou manipulaci a odveze jí tak doslova každý.

 • Kdy využít služeb architekta?
  Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
 • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
  Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
 • Jak vybrat matraci?
  Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *