Půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek

Máte v servisu Vaši dodávku a nutně potřebujete převést zboží k zákazníkovi? Pokud ano, tak zvolte bezkontaktní půjčovnou dodávek, která je za nízké ceny.

Půjčovny dodávek jsou v dnešní době velice oblíbené, a to proto, že dodávku máte ihned k dispozici a nemusíte na ní čekat dlouhé hodiny, či dny. Pronájem dodávky v Praze, je naprostou senzací. Půjčovna Van2Go pronajímá své dodávky 24 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Online bezkontaktní půjčovna, Vám zajistí pronájem vozu v jakoukoliv hodinu na vybraných pobočkách. Nabízí jak krátkodobý pronájem, již od 1 hodiny, tak dlouhodobý pronájem. Všechny jejich vozy můžete řídit s řidičským oprávněním B a jejich dostupnost na pobočkách si můžete ověřit online.

Půjčovna dodávek

V jejich vozovém praku najdete velký výběr dodávek a bude jen na Vás, kterou zvolíte. Samozřejmostí je, že u každé dodávky jsou rozepsány rozměry dodávky a také jejich vybavení. Najdete zde všechny základní informace o dané dodávce, a to včetně přehledného ceníku. Ten je rozepsaný již od 1 hodiny pronájmu až po pronájem na více dní. Každá jejich dodávka má havarijní a povinné pojištění, a to včetně dálniční známky pro Českou republiku. Za malý poplatek je také možné vůz přistavit, musíte se však domluvit předem. Jedná se o přistavení vozu po Praze.

Půjčovna dodávek

Jejich pobočky najdete v Praze, a to přesněji na Praze 4, 6 a 9. Ovšem nemusíte se bát nově také najdete jejich pobočku v Ostravě. V případě pronájmu si můžete zaparkovat Váš vůz na parkovišti u poboček zdarma. V případě pronájmu si stačí ověřit dostupnost vozu v daném termínu a vyplnit rezervační formulář. Rezervaci vozu lze samozřejmě udělat i s předstihem, a to klidně i 14 dní dopředu. V případě, že potřebuje vůz zapůjčit na delší časové období, není problém se na firmu obrátit a domluvit se na všech záležitostech. Platbu lze provést pomocí převodu z účtu, nebo můžete zaplatit kartou.

Ať už se Vám tedy rozbila Vaše dodávka, nebo hledáte pouze jednorázový pronájem, tak neváhejte a obraťte se na tuto společnost. Zaručeně toho nebudete litovat a jejich služby si zamilujete.

  • Uzená vepřová panenka
    Milovníci uzeného buďte na pozoru! Pokud jste nikdy nevyzkoušeli, jak chutná kvalitně uzená vepřová panenka, tak jste nikdy neměli nebe v hubě.
  • Dárek pro ženy, který nezklame
    Hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svoji manželku, matku či přítelkyni? Pokud ano, tak jste na správné adrese, zde je několik typů, které nezklamou.
  • Kalibry a měřidla
    Kalibry a měřidla jsou nedílnou součástí průmyslového a strojírenského odvětví. V každé výrobě, kde je potřeba dodržovat přesnost, jsou velice důležité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *