Tipy na letní dovolenou

dovolená

Tipy na letní dovolenou

Přemýšlíte, kam letos vyrazíte na letní dovolenou, ale nic vás nenapadá? Pokud váháte, tak zkuste některé z těchto zajímavých tipů na dovolenou.

Každý z nás se určitě těší, až si vybere zasloužené volno a vyrazí na letní dovolenou. Pokud letos váháte a stále nemáte vybrané místo, tak zkuste některé z našich následujících tipů. Užijete si spoustu zábavy, a to jak sami, tak s dětmi nebo přáteli.

dovolená
  1. Autokemp Merkur – ATC Merkur patří k největším kempům na jižní Moravě a rozhodně má co nabídnout. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro partu přátel. Najdete zde letní kino, tobogán, hernu pro děti, nespočet restaurací, dvě laguny na koupání, sociální zařízení na každém rohu, a také mnoho možností k ubytování. V kempu jsou jak chatky, tak bungalovy a možnost stanování.
  2. Máchovo jezero – Jedná se nejspíše o nejznámější kemp u nás, a to nejen díky letním akcím, které se zde konají. Ubytování Máchovo jezero je moderní a vhodné pro jakékoliv hosty, bez ohledu na věk. Staré Splavy ubytování jsou vzdáleny pouze 700 metrů od kempu a dopřejí vám oázu klidu, kterou si každý zaslouží. K dispozici vám bude sprchový kout, toaleta, kuchyňská linka a zcela nový nábytek. Součástí kuchyňského linky je samozřejmě mikrovlnná trouba a varná konvice. Stravování si tak můžete obstarávat sami, nebo zvolit místní stravování v podobě polopenze. Samozřejmostí je, že se v okolí nachází spousta památek a o zábavu tak bude postaráno.
  3. Autokemp Wilsonka – Wilsonka se nachází na Dalešické přehradě a během roku se v kempu pořádá nespočet akcí. Velmi oblíbenou akcí je miss pláže, která je vyhlášená po celém okolí. Ročně se zde sjede tisíce mladých lidí, aby společně popili a poslechli známé interprety. Samozřejmostí jsou chatky, ubytování ve stanu nebo karavanu. Najdete tu i restaurace a nádhernou vyhlídku na přehradu.
dovolená

Ať už se letos vydáte na jakoukoliv dovolenou, tak věřte, že tato tři místa jsou to pravé. Rozhodně nebudete litovat a budete se sem rádi vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *