Jak najít nejlepší ubytování v Chorvatsku?

ubytování

Jak najít nejlepší ubytování v Chorvatsku?

Dovolená u moře je mezi Čechy stále oblíbenější a oblíbenější. Pokud právě i vy hledáte ubytování v této zemi, jste tu na správné adrese. Poradíme vám, jak ubytování v Chorvatsku najít a jaké druhy jsou nejlepší.

ubytování

Kde vyhledávat ubytování v Chorvatsku?

Možností, kde hledat vhodné ubytování v Chorvatsku je celá řada. První možností je hledání vhodného noclehu na vlastní pěst. Můžete zkoušet zadávat různá klíčová slova do vyhledávače a spoléhat se na to, že najdete nějaký vhodný pobyt. Jedná se o vcelku efektivní způsob, nicméně ne vždy tímto způsobem naleznete právě tu nejvýhodnější nabídku. Druhou možností je jet do Chorvatska ve vámi zvolený termín jen tak na slepo a zkoušet objíždět hotely a ptát se, zda nemají volné místo. Ačkoliv můžete dostat velmi výhodnou cenu ubytování, nikdy nemáte jistotu, že se vám opravdu podaří sehnat něco dobrého. Poslední možností, je využití cestovní kanceláře, či internetových srovnávačů. Zde si snadno navolíte termín vaší dovolené, požadovanou cenu a případné další parametry. Rychle a jednoduše  tak dostanete tu nejvýhodnější nabídku právě pro vás.

ubytování

Jaké varianty ubytování můžete v Chorvatsku sehnat?

Druhů ubytování, které v Chorvatsku můžete najít, je mnoho. Mezi nejoblíbenější patří především hotely, apartmány, mobilheimy a stany.

 • Hotely v Chorvatsku jsou povětšinou luxusní, čisté a moderní. Samozřejmostí je i nabídka plné penze nebo all inclusive služeb. Jedná se o nejpohodlnější, ale také nejdražší variantu noclehu.
 • Apartment v Chorvatsku je podstatně levnější, nikoliv však méně luxusní variantou dovolené. Díky tomu jsou Chorvatsko apartmenty stále vyhledávanější. Za přijatelnou cenu totiž dostanete čisté a hezké ubytování v blízkosti moře.
 • Mobilheimy a stany jsou poslední variantou ubytování v Chorvatsku. Nejčastěji je najdete v kempech. Velkou výhodnou je nízká cena, nicméně ta je vyvážena vcelku nízkým komfortem v podobě společných toalet a sprch.
 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *