Top 3 firemní dárky

firemní dárky

Top 3 firemní dárky

Každým rokem v mnoha firmách rozdávají dárky, kterými zaměstnavatel děkuje za celoroční práci. Víte, jaké jsou nejlepší firemní dárky a co letos objednat?

V dnešní době už nemusíte vybírat dárky pro zaměstnance v kamenných obchodech, ale můžete vše objednat přes internet. Díky internetovým obchodům tak ušetříte nejen čas, ale také pohonné hmoty, které byste projeli při hledání dárku. Víte, co je letošní trend a čím rozhodně nikoho neurazíte? Dnes si představíme firemní dárky, které ocení každý zaměstnanec.

firemní dárky
 1. Deštník – Tento firemní dárek patří k nejoblíbenějším, a to proto, že deštník se nikdy neztratí. Jedná se o originální dárek, který nadchne každého, a to bez ohledu na věk. Samozřejmostí je, že na deštník můžete nechat udělat logo firmy či jiný popis. S online vizualizací loga a online kalkulátorem potisku navíc bude ihned vědět na kolik vás deštník vyjde. Ideální volbou je především pro dívčí kolektiv zaměstnanců.
 • Dárkové sety – Dárkové sety se v poledních letech poměrně dost osvědčily a stále více firem volí právě tuto variantu. Jde o firemní dárek, který je vzhledově hezky zpracovaný a ihned všechny zaujme. Vybírat můžete z mnoha variant a můžete tak zvolit pro ženy čajový set a pro muže set s placatkou a panáky. Věřte, že tyto sety se ocení každý a rozhodně nešlápnete vedle.
 • Alkoholické nápoje – Poněvadž žijeme v České republice, tak určitě není od věci nějaký ten alkohol. Pokud máte zaměstnance převážně muže, tak určitě každý z nich ocení nějakou tu lahvinku něčeho tvrdšího. K tomu sadu skleniček na whisky a máte vymalováno. Víno můžete koupit převážně pro ženy, které o volných svátcích usednou u krbu a vychutnají si chvilku klidu u pohádek. V případě, že je někdo abstinent, tak nemusíte smutnit. Lahev vína se dá totiž vždy darovat dál a udělat radost někomu jinému.
firemní dárky

Firemní dárky by měli sloužit převážně pro vaše zaměstnance a zákazníky. Měly by dělat lidem radost a hlavně by měly dávat smysl. Zkuste tedy letos zvolit ty správné firemní dárky, kterými vyčarujete úsměv na tváři každému zaměstnanci.

 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *