Top 3 firemní dárky

firemní dárky

Top 3 firemní dárky

Každým rokem v mnoha firmách rozdávají dárky, kterými zaměstnavatel děkuje za celoroční práci. Víte, jaké jsou nejlepší firemní dárky a co letos objednat?

V dnešní době už nemusíte vybírat dárky pro zaměstnance v kamenných obchodech, ale můžete vše objednat přes internet. Díky internetovým obchodům tak ušetříte nejen čas, ale také pohonné hmoty, které byste projeli při hledání dárku. Víte, co je letošní trend a čím rozhodně nikoho neurazíte? Dnes si představíme firemní dárky, které ocení každý zaměstnanec.

firemní dárky
 1. Deštník – Tento firemní dárek patří k nejoblíbenějším, a to proto, že deštník se nikdy neztratí. Jedná se o originální dárek, který nadchne každého, a to bez ohledu na věk. Samozřejmostí je, že na deštník můžete nechat udělat logo firmy či jiný popis. S online vizualizací loga a online kalkulátorem potisku navíc bude ihned vědět na kolik vás deštník vyjde. Ideální volbou je především pro dívčí kolektiv zaměstnanců.
 • Dárkové sety – Dárkové sety se v poledních letech poměrně dost osvědčily a stále více firem volí právě tuto variantu. Jde o firemní dárek, který je vzhledově hezky zpracovaný a ihned všechny zaujme. Vybírat můžete z mnoha variant a můžete tak zvolit pro ženy čajový set a pro muže set s placatkou a panáky. Věřte, že tyto sety se ocení každý a rozhodně nešlápnete vedle.
 • Alkoholické nápoje – Poněvadž žijeme v České republice, tak určitě není od věci nějaký ten alkohol. Pokud máte zaměstnance převážně muže, tak určitě každý z nich ocení nějakou tu lahvinku něčeho tvrdšího. K tomu sadu skleniček na whisky a máte vymalováno. Víno můžete koupit převážně pro ženy, které o volných svátcích usednou u krbu a vychutnají si chvilku klidu u pohádek. V případě, že je někdo abstinent, tak nemusíte smutnit. Lahev vína se dá totiž vždy darovat dál a udělat radost někomu jinému.
firemní dárky

Firemní dárky by měli sloužit převážně pro vaše zaměstnance a zákazníky. Měly by dělat lidem radost a hlavně by měly dávat smysl. Zkuste tedy letos zvolit ty správné firemní dárky, kterými vyčarujete úsměv na tváři každému zaměstnanci.

 • Víte kam investovat peníze?
  Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
 • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
  Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
 • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
  EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *