Čím obdarovat obchodní partnery?

reklamní předměty

Čím obdarovat obchodní partnery?

Vánoce se blíží mílovými kroky, pokud tedy ve firmě máte významné obchodní partnery, není divu že jste se již začali poohlížet po vhodném dárku, kterým jim ukážete, jak moc si jich vážíte. Sepsali jsme pro vás pár tipů, se kterými vedle určitě nešlápnete, pojďme se tedy na ně společně podívat!

Psací potřeby

Tužky, propisky, zvýrazňovače, voskovky… Tyto reklamní předměty jsou sice okoukané, ale stále účinné. Faktem totiž zůstává, že psací potřeby upotřebí každý, kdo pracuje v kanceláři. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že váš dárek, bude mít neustále na očích. Díky tomu si na vás, jako obchodního partnere, může vzpomenout i při zadávání třeba nové zakázky. Pokud byste psací potřeby, jako reklamní dárek pro dodavatele, chtěli posunout o úroveň výš, můžete darovat rovnou celou psací sadu. Jde sice o praktický, ale také elegantní dárek.

reklamní předměty

Elektronika

Další originální dárek pro dodavatele, je elektronika. Flashka, powerbanka, hodinky, nabíječka, nebo třeba sluchátka a udělají radost bezpochyby každému. Jedná se totiž o praktické věci, které každý upotřebí jak v osobním, tak profesním životě. Můžete si tak být jistí, že tyhle reklamní předměty založené někde hluboko v šuplíku rozhodně nezůstanou.

Jídlo a nápoje

Dárek, který se dá sníst, nebo vypít udělá radost bezpochyby každému. Jde o praktický dar, který určitě ocení všichni dodavatelé – a je úplně jedno, zda vyberete víno, whisky, čokoládu, sýry, nebo třeba oříšky. Pokud z nápojů a jídla navíc sestavíte celý dárkový balíček (a přihodíte do balení další propagační předměty, jako třeba vývrtku, podtácky,ochlazovač vína a podobně), výsledek bude bezpochyby ohromující.

Hry a hračky

Co takhle potěšit i děti vašich dodavatelů a darovat plyšáky, kostky, člověče nezlob se, nebo třeba šachy s firemním logem? Jedná se o milé a praktické dárky, ze kterých budou všechny děti jistě nadšené.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *