Víte jak se obléct na ples a na co nezapomenout?

šaty pro plnoštíhlé

Víte jak se obléct na ples a na co nezapomenout?

Plesová sezóna je už za rohem a každý by měl vědět, co si obléct a na co nezapomenout. Dnes si představíme věci, bez kterých na ples nechoďte.

Plesové šaty jsou základ

Plesová sezóna trvá od začátku podzimu až do konce března a každý tak může navštívit nespočet místních i přespolních plesů. Ať už navštívíte jakýkoliv z nich, tak mějte na paměti, že ples je nóbl záležitost a každý by se měl podle toho vyfiknout. Roztrhané tričko a špinavé rifle nechte doma a pro jednou se oblečte, jako princezna. Plesové šaty pro plnoštíhlé jsou vhodné pro dámy jakékoliv věku a hodí se nejen na plesy, ale i na další příležitosti, jako je divadlo, či jiné společenské akce. Šaty pro plnoštíhlé navíc schovají nějaké to kilo navíc a budete se cítit mnohem pohodlněji, než v upnutých minišatech.

šaty pro plnoštíhlé

Psaníčko vždy při ruce

Na plese je potřeba se také během celého večera průběžně upravovat. Je tedy potřeba si vzít nějaké věci sebou. Rtěnka, řasenka nebo make-up by tak neměly chybět. Tyto věci si dáte do psaníčka, které bude ladit s šaty a váš outfit tak bude dokonalý. Psaníčko tak patří mezi věci, které byste určitě neměli nechat doma.

Plesová obuv

Plesové boty mohou být velký oříšek, a to nejen proto, že musí ladit s outfitem, ale také by měli být pohodlné. Musíte si totiž představit, že v obuvi budete celý večer a ještě budete tancovat. Je proto dobré vybírat takové, ve kterých vydržíte celý večer na nohou. Další volbou je, si vzít sebou přezůvky, které necháte v šatně. Jakmile se budete cítit, že už nemůžete mít lodičky ani minutu na nohou, tak se můžete během večera přezout. Nebojte, určitě nebudete sami.

šaty pro plnoštíhlé

Šperky

Jelikož jsou plesy nóbl záležitostí už od nepaměti, tak byste neměli zapomenout i na šperky. Náhrdelník, řetízky nebo vkusné náušnice tak nezapomeňte doma. Ples je totiž od toho, abyste zazářili na parketě a podle toho je dobré se i nastrojit. Ovšem neměli byste to přehánět, protože méně je někdy více.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *