Víte jak se obléct na ples a na co nezapomenout?

šaty pro plnoštíhlé

Víte jak se obléct na ples a na co nezapomenout?

Plesová sezóna je už za rohem a každý by měl vědět, co si obléct a na co nezapomenout. Dnes si představíme věci, bez kterých na ples nechoďte.

Plesové šaty jsou základ

Plesová sezóna trvá od začátku podzimu až do konce března a každý tak může navštívit nespočet místních i přespolních plesů. Ať už navštívíte jakýkoliv z nich, tak mějte na paměti, že ples je nóbl záležitost a každý by se měl podle toho vyfiknout. Roztrhané tričko a špinavé rifle nechte doma a pro jednou se oblečte, jako princezna. Plesové šaty pro plnoštíhlé jsou vhodné pro dámy jakékoliv věku a hodí se nejen na plesy, ale i na další příležitosti, jako je divadlo, či jiné společenské akce. Šaty pro plnoštíhlé navíc schovají nějaké to kilo navíc a budete se cítit mnohem pohodlněji, než v upnutých minišatech.

šaty pro plnoštíhlé

Psaníčko vždy při ruce

Na plese je potřeba se také během celého večera průběžně upravovat. Je tedy potřeba si vzít nějaké věci sebou. Rtěnka, řasenka nebo make-up by tak neměly chybět. Tyto věci si dáte do psaníčka, které bude ladit s šaty a váš outfit tak bude dokonalý. Psaníčko tak patří mezi věci, které byste určitě neměli nechat doma.

Plesová obuv

Plesové boty mohou být velký oříšek, a to nejen proto, že musí ladit s outfitem, ale také by měli být pohodlné. Musíte si totiž představit, že v obuvi budete celý večer a ještě budete tancovat. Je proto dobré vybírat takové, ve kterých vydržíte celý večer na nohou. Další volbou je, si vzít sebou přezůvky, které necháte v šatně. Jakmile se budete cítit, že už nemůžete mít lodičky ani minutu na nohou, tak se můžete během večera přezout. Nebojte, určitě nebudete sami.

šaty pro plnoštíhlé

Šperky

Jelikož jsou plesy nóbl záležitostí už od nepaměti, tak byste neměli zapomenout i na šperky. Náhrdelník, řetízky nebo vkusné náušnice tak nezapomeňte doma. Ples je totiž od toho, abyste zazářili na parketě a podle toho je dobré se i nastrojit. Ovšem neměli byste to přehánět, protože méně je někdy více.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *