Výhody elektronických cigaret

elektronické cigarety

Výhody elektronických cigaret

Mnoho lidí chce skoncovat s kouřením a přechází tak na elektronické cigarety. Víte, jaké výhody mají elektronické cigarety a proč jim dát šanci?

Proč zkusit elektronické cigarety?

Elektronické cigarety se objevily na trhu před nějakou dobou a staly se ihned populárními. Není se však čemu divit, jednorázové elektronické cigarety mají mnoho výhod, které ocení každý kuřák. Díky jednorázové elektrické cigaretě nebudete muset tahat zapalovač ani sirky, ale jednoduše vytáhnete cigaretu a ihned kouříte. Jedná se o jednoduchou metodu kouření, která nevyžaduje žádné doplnění e-liquidem nebo nabíjení.

elektronické cigarety

Výhody elektronické cigarety

Jednorázová elektronická cigareta vám přinese oproti klasickým mnoho výhod. Nyní si řekneme, v čem jsou tyto cigarety výjimečné a proč je vyměnit za ty klasické.

 • Elektronická cigareta hqd nepotřebuje žádnou údržbu. Jednoduše ji koupíte a ihned můžete kouřit. Jakmile náplň dojde, tak je jednoduše vyhodíte.
 • Jednorázové cigarety nabízí výběr z mnoha příchutí a je jen na vás, kterou si vyberete. Zvolit můžete kombinaci chutí nebo standardní příchutě, jako je broskev, mango či pomeranč.
 • Cigarety jsou cenově dostupné a koupíte je jak na e-shopu, tak v tabákových prodejnách. Cena tak nahrává lidem, kteří si chtějí vapování vyzkoušet a nechtějí utrácet zbytečné peníze za drahé zařízení.
 • Další výhodou je určitě manipulace. Cigareta se vleze pohodlně do kapsy a nezabere tak moc místa. Navíc nemusíte mít strach, že by se vám e-liquid vylil, náplň je plně uzavřena a nedojde tak k žádnému ušpinění.
 • Samozřejmostí je, že se také zbavíte obtěžujícího zápachu, který zůstává po vykouření klasické cigarety. Po příchodu do místnosti tak nebudete smrdět a lidé vás neodsoudí hned po příchodu, že kouříte.
 • Elektronická cigareta může mít i 600 potahů, což odpovídá dvěma krabičkám klasických cigaret. Ušetříte tak nejen peníze, ale také svoje zdraví, protože elektronické jednorázové cigarety jsou mnohem méně škodlivé než ty klasické.
elektronické cigarety

Pokud jste vapování ještě nikdy nezkusili, tak udělejte změnu. Třeba vás tyto elektronické cigarety od HQD.cz zaujmou a konečně se zbavíte závislosti na klasických cigaretách.

 • Víte kam investovat peníze?
  Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
 • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
  Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
 • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
  EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *