Výhody elektronických cigaret

elektronické cigarety

Výhody elektronických cigaret

Mnoho lidí chce skoncovat s kouřením a přechází tak na elektronické cigarety. Víte, jaké výhody mají elektronické cigarety a proč jim dát šanci?

Proč zkusit elektronické cigarety?

Elektronické cigarety se objevily na trhu před nějakou dobou a staly se ihned populárními. Není se však čemu divit, jednorázové elektronické cigarety mají mnoho výhod, které ocení každý kuřák. Díky jednorázové elektrické cigaretě nebudete muset tahat zapalovač ani sirky, ale jednoduše vytáhnete cigaretu a ihned kouříte. Jedná se o jednoduchou metodu kouření, která nevyžaduje žádné doplnění e-liquidem nebo nabíjení.

elektronické cigarety

Výhody elektronické cigarety

Jednorázová elektronická cigareta vám přinese oproti klasickým mnoho výhod. Nyní si řekneme, v čem jsou tyto cigarety výjimečné a proč je vyměnit za ty klasické.

 • Elektronická cigareta hqd nepotřebuje žádnou údržbu. Jednoduše ji koupíte a ihned můžete kouřit. Jakmile náplň dojde, tak je jednoduše vyhodíte.
 • Jednorázové cigarety nabízí výběr z mnoha příchutí a je jen na vás, kterou si vyberete. Zvolit můžete kombinaci chutí nebo standardní příchutě, jako je broskev, mango či pomeranč.
 • Cigarety jsou cenově dostupné a koupíte je jak na e-shopu, tak v tabákových prodejnách. Cena tak nahrává lidem, kteří si chtějí vapování vyzkoušet a nechtějí utrácet zbytečné peníze za drahé zařízení.
 • Další výhodou je určitě manipulace. Cigareta se vleze pohodlně do kapsy a nezabere tak moc místa. Navíc nemusíte mít strach, že by se vám e-liquid vylil, náplň je plně uzavřena a nedojde tak k žádnému ušpinění.
 • Samozřejmostí je, že se také zbavíte obtěžujícího zápachu, který zůstává po vykouření klasické cigarety. Po příchodu do místnosti tak nebudete smrdět a lidé vás neodsoudí hned po příchodu, že kouříte.
 • Elektronická cigareta může mít i 600 potahů, což odpovídá dvěma krabičkám klasických cigaret. Ušetříte tak nejen peníze, ale také svoje zdraví, protože elektronické jednorázové cigarety jsou mnohem méně škodlivé než ty klasické.
elektronické cigarety

Pokud jste vapování ještě nikdy nezkusili, tak udělejte změnu. Třeba vás tyto elektronické cigarety od HQD.cz zaujmou a konečně se zbavíte závislosti na klasických cigaretách.

 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *