Víte kam investovat peníze?

investovat

Víte kam investovat peníze?

Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.

 1. Kryproměna – Najde se jen málo lidí, kteří nikdy v životě neslyšeli o kryptoměně. Kryptoměna je hudbou budoucnosti, a pokud máte peníze nazbyt, tak právě sem by měly jít. Ačkoliv vznikla tato měna nedávno, tak neustále roste a odhaduje se, že bude i nadále stoupat. Nejznámější měnou je Bitcoin a Ether, do kterého lidé investují nejvíce. Investovat do kryptoměny navíc může úplně každý a rozhodně je to jeden ze způsobů, které se vyplatí.
investovat
 • Akcie – Jeden z dalších zajímavých způsobů zhodnocení peněz jsou určitě akcie. Akcií je neuvěřitelné množství a je jen na vás, jakou si koupíte. Jistotou je jít do akcií, které jsou nejznámější a jsou do nich investované největší peníze. Ty nejznámější jsou Microsoft, Tesla, Amazon, ale mohou to být i nejrůznější automobilky. Zkrátka každá větší firma má svoje akcie a můžete tak své peníze investovat doslova do čehokoliv. Investovat se dá úplně jednoduše, a to proto, že to nabízí doslova každá banka. Stačí mít jejich aplikaci, kde si zvolíte investování, a můžete nakupovat jak na trhu. Jedná se o dlouhodobé, ale i krátkodobé zhodnocení peněz.
investovat
 •  Investiční zlato – Zlato je a vždycky bude symbolem bohatství. Toto investování je tu mnoho let, a pokud patříte mezi lidi, kteří chtějí mít fyzický kontakt s naspořenými penězi, tak jste na správném místě. Investiční zlato vám zaručí zhodnocení vašich peněz, a to s garancí ryzosti a původu zlata. V Čechách a na Slovensku tyto slitky distribuje Zlatovna. Jedná se o zlaté slitky s hologramem, který je ražený na zadní stranu slitku a je tak nedílnou součástí slitku. Investovat se dá od nejrůznějších částek. Oproti ostatním investicím je však v něčem výjimečné, a to v tom, že akcie ani kryptoměnu nikdy nebudete držet v rukou.

Pokud máte našetřené peníze, tak je nenechávejte ležet na běžném účtu, ale investujte je. Nejen, že něco vyděláte, ale také si rozšíříte obzory ohledně investicí.

 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *