Nejlepší narozeninové dárky pro muže

dárkové bedny

Nejlepší narozeninové dárky pro muže

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.

Každý z nás, kdo má drahou polovičku, tak každým rokem přemýšlí nad dárkem k narozeninám. Ačkoliv se to nezdá, tak výběr dárku může být velký oříšek, a to proto, že pokud jste s někým desítky let, nejspíš už jste vypotřebovali všechny nápady. Zkuste však zvolit jeden z těchto dárků, který zaručeně nezklame.

dárkové bedny

Dárkové bedny

Dárkové bedny Jack Daniels jsou to pravé pro vašeho manžela. Tyto bedny obsahují přesně to, co správný chlap potřebuje pro svůj víkend s přáteli. Alkohol, slané pochutiny a páčidlo, aby se do bedny nedostal jednoduše. Jedná se o univerzální dárek, který neurazí a ba naopak nadchne. Provádí se v mnoha verzích a není problém si zakoupit dárkové bedny slivovice, vodky nebo třeba rumu. Navíc při páčení bedny se všichni pobaví a celý dárek tak zabaví kompletní osazenstvo.

Auto doplňky

Pokud chcete s dárkem pro muže uspět, zkuste zvolit auto doplňky. Mnoho mužů se totiž stará o své vozy daleko více než o rodinu a auto doplňky určitě uvítají. Ať už to jsou čisticí spreje, vosky, nebo třeba jen obyčejná vůně do auta, tak věřte, že uspějete. Můžete také zvolit pěkné koberečky nebo potahy. Rozhodně tímto dárkem uspějete a váš muž bude nadšený.

dárkové bedny

Dárkové uzeniny

Mnoho mužů miluje uzeniny, a pokud zvolíte dárkové balení uzenin, tak věřte, že budete rádi, když ochutnáte. V dnešní době se dá sehnat takové balení skoro všude a můžete manžela potěšit kvalitní šunkou, klobásky, fuetem, čabajkou a dalšími zajímavými uzeninami, které jen tak někde neochutná. Věřte, že kvalitní uzeninou neurazíte skoro nikoho a z dárku může ochutnat každý, kdo na oslavě bude.

Překvapte letos svého manžela něčím originálním a zvolte jeden z těchto dárků. Rozhodně váš dárek ocení a budete rádi, že jste vybrali letos správně.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *