Vše pro zámečníky a kutily

Vše pro zámečníky a kutily

Vše pro zámečníky a kutily

Při realizaci posuvné či křídlové brány mějte na paměti, že značkové komponenty jsou základem. Nespoléhejte se tak na levné komponenty, ale zvolte kvalitu.

Máte jako vedlejší koníček kovovýrobu a kutění v garáži je vaše velká vášeň? Pokud ano, tak pro vás máme typ, kde najdete veškerý materiál na jednom místě pro vaší dílnu. Nerez U profil je základem mnoha výrobků a zde si můžete být jistí jak kvalitou, tak rychlým dodáním. V nabídce najdete nejrůznější rozměry a mimo nerezových U profilů si můžete vybrat i nerezové ploché tyče, čtyřhrany či kruhové tyče. Samozřejmostí je, že si můžete zvolit povrch broušený, kartáčový nebo lesklý.

Vše pro zámečníky a kutily

Vše po vaší dílnu

Kromě nerezových profilů a tyčí firma prodává i značkové komponenty pro samonosné posuvné a křídlové brány renomovaných Italských výrobců Nice a Key. V jejich příslušenství najdete pohony vrat jak pro domácnost, tak pro průmysl. Zakoupit zde můžete i náhradní díly, které se opotřebují. Jedná se o kolečka, dorazy, vodící profily, závěsný systém a mnoho dalších věcí. Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na jejich kompletní nabídku. Nerezové profily a příslušenství k bránám je jen pouhý zlomek z jejich sortimentu. V nabídce je vše pro dílnu a garáž a bude jen na vás, co chcete koupit a co vám v dílně chybí. Sortiment je velice rozmanitý a koupit zde můžete náhradní kotouče na broušení a řezání, kompletní nářadí pro dílnu, veškeré vrtáky, stavební chemii a také veškerý spojovací materiál.

Vše pro zámečníky a kutily

S touto firmou si můžete sestrojit nerezové zábradlí bez cizí pomoci. Hledáte kvalitní a levné nerezové komponenty pro systémy montovaného nerezového zábradlí? Pak jste na správné adrese. Komponenty pro nerezové zábradlí jsou naší doménou. Prohlédněte si naši bohatou nabídku, ve které dominují komponenty pro nerezové systémy s lankovou, prutovou či skleněnou výplní.

Tento obchod je jako stvořený pro zámečníky a kutily. Najdete zde vše na jednom místě, a to ve vysoké kvalitě a s rychlým dodáním. Neváhejte tak a opět si vybavte dílnu přesně podle vašich představ.

  • Jak využít dýňová semínka
    Halloween je už za dveřmi a přijde čas dlabání dýní. Víte, jak využít dýňová semínka, které se na první pohled zdají být jenom odpadem na vyhození?
  • Oktoberfest – zajímavosti, které jste nevěděli
    Víte, co je Oktoberfest a co se zde děje kromě pití lahodného piva? Dnes si představíme zajímavosti, které jste o Oktoberfestu určitě nevěděli.
  • Svět bludišť v Drnholci
    Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu na jižní Moravě? Pokud ano, tak zkuste nový svět bludišť, který vznikl nedaleko Pálavy, a to v obci Drnholec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *