Výkup aut za hotové

výkup aut za hotové

Výkup aut za hotové

Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o ekologické likvidaci?

Každý z nás by si přál, aby jeho automobil jezdil nejlépe celý život a měl co nejméně oprav. Toto přání se však většinou nesplní a postupem času budete muset vůz definitivně odepsat. Pokud máte doma starší vůz, který už nějakou tu dobu nejezdí, tak neváhejte a nechte ho zlikvidovat. Zbytečně platíte pojistku a ztrácíte peníze, které můžete využít jinak.

výkup aut za hotové

Likvidace aut je v dnešní době velice jednoduchá, stačí si jen vybrat tu správnou firmu. Automobil nemusíte nikam vozit, ani domlouvat odtah, ale stačí jednoduše zvednout telefon a domluvit se. Za likvidaci vám vyplatí peníze hned na místě, a to v hotovosti. Na typu, modelu či značce vůbec nezáleží a stejně tak nezáleží ani na stavu vozu.

Likvidace vozidel je rychlá a celý postup probíhá bez nějakého zbytečného papírování. Po telefonu řeknete, jaký vůz chcete zlikvidovat, a firma vám sdělí předběžnou cenu. Po dostavení technika se váš vůz zkontroluje a zhodnotí se jeho stav. Jakmile je vůz zhodnocený, tak zjistíte přesnou cenu za výkup. Hned na místě se sepíše kupní smlouva, kterou podepíšou obě strany a vyplatí se peníze. Poté dostanete protokol o ekologické likvidaci vozidla, který musíte předložit na příslušném úřadě, kde máte vůz evidovaný. Právě díky protokolu o ekologické registraci můžete vyřadit vůz z registru vozidel a zrušit povinnou pojistku. Tento papír je pro vás podstatný a bez něho vůz z registru nevyřadíte.

výkup aut za hotové

Před předáním vozu je dobré si nachystat doklady, které budete potřebovat. Jedná se o občanský průkaz a malý a velký technický průkaz. Kromě nepojízdných vozů se můžete zbavit i vraků z těžkých bouraček, které hnijí na vaší zahradě.

Pokud tedy zbytečně platíte pojištění a vůz je dlouhodobě nepojízdný, tak neváhejte a nechte ho zlikvidovat. Nejen, že dostanete za vůz peníze, ale také nebudete platit nesmyslnou pojistku na vůz, který nejezdí.

  • Vánoční hororové filmy
    Vánoční hororové filmy jsou to pravé, když za oknem chumelí a doma svítí pouze krk, který dodává tu správnou atmosféru. Víte, které […]
  • Výkup aut za hotové
    Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o […]
  • Elektro pohotovost
    Sehnat v dnešní době rychle elektrikáře je nadlidský úkol, stejně jako s jinými řemeslníky. Ovšem existuje firma, která poskytuje elektrikáře nonstop. Každý z nás ví, […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *