Výkup aut za hotové

výkup aut za hotové

Výkup aut za hotové

Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o ekologické likvidaci?

Každý z nás by si přál, aby jeho automobil jezdil nejlépe celý život a měl co nejméně oprav. Toto přání se však většinou nesplní a postupem času budete muset vůz definitivně odepsat. Pokud máte doma starší vůz, který už nějakou tu dobu nejezdí, tak neváhejte a nechte ho zlikvidovat. Zbytečně platíte pojistku a ztrácíte peníze, které můžete využít jinak.

výkup aut za hotové

Likvidace aut je v dnešní době velice jednoduchá, stačí si jen vybrat tu správnou firmu. Automobil nemusíte nikam vozit, ani domlouvat odtah, ale stačí jednoduše zvednout telefon a domluvit se. Za likvidaci vám vyplatí peníze hned na místě, a to v hotovosti. Na typu, modelu či značce vůbec nezáleží a stejně tak nezáleží ani na stavu vozu.

Likvidace vozidel je rychlá a celý postup probíhá bez nějakého zbytečného papírování. Po telefonu řeknete, jaký vůz chcete zlikvidovat, a firma vám sdělí předběžnou cenu. Po dostavení technika se váš vůz zkontroluje a zhodnotí se jeho stav. Jakmile je vůz zhodnocený, tak zjistíte přesnou cenu za výkup. Hned na místě se sepíše kupní smlouva, kterou podepíšou obě strany a vyplatí se peníze. Poté dostanete protokol o ekologické likvidaci vozidla, který musíte předložit na příslušném úřadě, kde máte vůz evidovaný. Právě díky protokolu o ekologické registraci můžete vyřadit vůz z registru vozidel a zrušit povinnou pojistku. Tento papír je pro vás podstatný a bez něho vůz z registru nevyřadíte.

výkup aut za hotové

Před předáním vozu je dobré si nachystat doklady, které budete potřebovat. Jedná se o občanský průkaz a malý a velký technický průkaz. Kromě nepojízdných vozů se můžete zbavit i vraků z těžkých bouraček, které hnijí na vaší zahradě.

Pokud tedy zbytečně platíte pojištění a vůz je dlouhodobě nepojízdný, tak neváhejte a nechte ho zlikvidovat. Nejen, že dostanete za vůz peníze, ale také nebudete platit nesmyslnou pojistku na vůz, který nejezdí.

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *