Vánoční hororové filmy

vánoční hororové filmy

Vánoční hororové filmy

Vánoční hororové filmy jsou to pravé, když za oknem chumelí a doma svítí pouze krk, který dodává tu správnou atmosféru. Víte, které jsou ty nejlepší?

  • A Christmas Horror Story – Tento vánoční hororový film vznikl už v roce 2015, a to v Kanadě. Pojednává o fiktivním městečku Bailey Downs, kde se odehrávají 4 vánoční příběhy, které se promění doslova v peklo. Tyto příběhy se navzájem prolínají a nabídnou vám perfektní podívanou, u které se budete zaručeně bát. Každá z epizod pojednává o jiném příběhu, u kterých vám půjde mráz po zádech.
vánoční hororové filmy
  • Černé Vánoce – Mezi vánoční hororové filmy zařaďte určitě Černé Vánoce. Tento film je původně z Ameriky a nabídne vám příběh o studentce Reily. Ta má zlost na všechny kluky díky traumatickém zážitku a její spolubydlící na koleji jí pomáhají se z toho dostat. Zůstanou proto přes Vánoce v kampusu, odkud odjíždí všichni domů. Pohodovou vánoční atmosféru však naruší textové zprávy, které začnou děvčatům chodit. V průběhu těchto zpráv se jedna z nich ztratí a další zavraždí maskovaný útočník. Děvčata tak zůstávají uvězněné v kampusu a je na nich, zda zvolí pasivní čekání na smrt, nebo se útočníkovi postaví.
  • Nesvatý neboli Krvavý Mikuláš je nizozemské dílo, které vzniklo v roce 2010 a nabídne vám 85 minut strachu. Každý z nás určitě zná Mikuláše, ale jen zlomek lidí ví, že nebyl takový, jak si ho dnes představujeme. Původně vůbec nešlo o hodného dědečka, ale o masového vraha, který se každý rok díky kletbě vracel a pořádal krvavé hony. Právě 5. prosince, když je měsíc v úplňku, se vrací ze záhrobí, aby páchal další zvěrstva. Policista Goert mu však stojí v cestě a snaží se zabránit dalšímu krveprolití, které Mikuláš spáchal dříve na jeho rodině. Nenechte si tak ujít tento vánoční hororový film, který vás okouzlí propracovaností a navodí tu správnou vánoční atmosféru.
vánoční hororové filmy
  • Krampus: Táhni k čertu – Jedná se o americkou hororovou komedii od režiséra Michaela Doughertyho. Film pojednává o normální americké rodině, ke které přijedou na vánoční svátky příbuzní. Ovšem mezi těmito rodinami nepanuje dobrá nálada a vypjatá atmosféra by se dala krájet. Hlavní postava Max prohlásí, že by bylo lepší Vánoce vůbec neslavit. V ten moment, se vše obrátí na ruby a začne velká vánice. Výpadek proudu však nezavinila vánice, ale něco mnohem horšího. Krampus je tady, zahlásí babička. Hrůzostrašný démon si přišel vyřídit účty s těmi, co zavrhly Vánoce.

Ačkoliv se to nezdá, tak právě vánoční hororové filmy patří k velmi vyhledávaným. Tyto filmy jsou perfektně pojaté a navnadí vás na vánoční atmosféru. V případě, že je venku vánice, si je užijete o to víc. Stačí pouze zhasnout a užít si ten správný požitek z filmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *