CE certifikáty

CE certifikáty

CE certifikáty

Certifikace výrobku je velice důležitá, a to v tom případě, pokud chcete na zahraničním i domácím trhu uspět. Právě certifikace výrobku vám v tom pomůže.

CE certifikace je certifikát, díky kterému můžete prodávat svoje výrobky na evropském trhu. Právě tento certifikát vám zaručí, že je výrobek v souladu se všemi právními požadavky a můžete ho prodávat v celém Evropském hospodářském prostoru. Tyto certifikáty dají vašemu výrobku větší váhu a máte větší šanci se na trhu uchytit.

CE certifikáty

Společnost PROFI CERT je certifikační orgán pro certifikaci výrobků. Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby pro certifikaci výrobků. Nabízíme konzultace, přípravu a řešení certifikátů výrobků z plastů, plastových granulátů, fólií, autofólií, plastových obalů na potraviny, PET láhve, kontejnery na odpady, výrobky z gumy a kaučuku, oleje, pohonné hmoty.

Každý výrobek, který chcete jako výrobce uvést na trh, musí být v souladu s určitými pravidly. Tento postup se odborně nazývá posuzování shody, prohlášení o shodě výrobku. Provádí se během vývoje výrobku a také při jeho produkci. Ačkoliv se to nezdá, tak i kdybyste zadali výrobu subdodavateli, tak jde odpovědnost za vámi. Je proto důležité, abyste informace získané během posuzování shody zanesli do technické dokumentace výrobku.

CE certifikáty

Pokud chcete svůj výrobek prosadit na trhu, je potřeba udržovat stálý standard výrobku a také mít příslušený certifikát. Výrobky, které mají certifikované označení garantují vysokou kvalitu, dle norem a také dosahují lepší prodejnosti. Firma profi Cert, vám udělá důkladnou analýzu a zhodnotí, váš záměr na certifikaci. Vždy přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se o osobní návštěvu s klientem, kde se na všech podrobnostech dohodnou. Navíc osobní návštěva je pro obě strany velice důležitá, protože písemná forma není nikdy tak podrobná, jako osobní rozhovor obou stran.

Nenechte tak nic náhodě a obraťte se se svým výrobkem na tuto společnost. Certifikace je velice důležitá a s touto firmou půjde vše hladce.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *