CE certifikáty

CE certifikáty

CE certifikáty

Certifikace výrobku je velice důležitá, a to v tom případě, pokud chcete na zahraničním i domácím trhu uspět. Právě certifikace výrobku vám v tom pomůže.

CE certifikace je certifikát, díky kterému můžete prodávat svoje výrobky na evropském trhu. Právě tento certifikát vám zaručí, že je výrobek v souladu se všemi právními požadavky a můžete ho prodávat v celém Evropském hospodářském prostoru. Tyto certifikáty dají vašemu výrobku větší váhu a máte větší šanci se na trhu uchytit.

CE certifikáty

Společnost PROFI CERT je certifikační orgán pro certifikaci výrobků. Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby pro certifikaci výrobků. Nabízíme konzultace, přípravu a řešení certifikátů výrobků z plastů, plastových granulátů, fólií, autofólií, plastových obalů na potraviny, PET láhve, kontejnery na odpady, výrobky z gumy a kaučuku, oleje, pohonné hmoty.

Každý výrobek, který chcete jako výrobce uvést na trh, musí být v souladu s určitými pravidly. Tento postup se odborně nazývá posuzování shody, prohlášení o shodě výrobku. Provádí se během vývoje výrobku a také při jeho produkci. Ačkoliv se to nezdá, tak i kdybyste zadali výrobu subdodavateli, tak jde odpovědnost za vámi. Je proto důležité, abyste informace získané během posuzování shody zanesli do technické dokumentace výrobku.

CE certifikáty

Pokud chcete svůj výrobek prosadit na trhu, je potřeba udržovat stálý standard výrobku a také mít příslušený certifikát. Výrobky, které mají certifikované označení garantují vysokou kvalitu, dle norem a také dosahují lepší prodejnosti. Firma profi Cert, vám udělá důkladnou analýzu a zhodnotí, váš záměr na certifikaci. Vždy přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se o osobní návštěvu s klientem, kde se na všech podrobnostech dohodnou. Navíc osobní návštěva je pro obě strany velice důležitá, protože písemná forma není nikdy tak podrobná, jako osobní rozhovor obou stran.

Nenechte tak nic náhodě a obraťte se se svým výrobkem na tuto společnost. Certifikace je velice důležitá a s touto firmou půjde vše hladce.

  • Jak využít dýňová semínka
    Halloween je už za dveřmi a přijde čas dlabání dýní. Víte, jak využít dýňová semínka, které se na první pohled zdají být jenom odpadem na vyhození?
  • Oktoberfest – zajímavosti, které jste nevěděli
    Víte, co je Oktoberfest a co se zde děje kromě pití lahodného piva? Dnes si představíme zajímavosti, které jste o Oktoberfestu určitě nevěděli.
  • Svět bludišť v Drnholci
    Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu na jižní Moravě? Pokud ano, tak zkuste nový svět bludišť, který vznikl nedaleko Pálavy, a to v obci Drnholec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *