CE certifikáty

CE certifikáty

CE certifikáty

Certifikace výrobku je velice důležitá, a to v tom případě, pokud chcete na zahraničním i domácím trhu uspět. Právě certifikace výrobku vám v tom pomůže.

CE certifikace je certifikát, díky kterému můžete prodávat svoje výrobky na evropském trhu. Právě tento certifikát vám zaručí, že je výrobek v souladu se všemi právními požadavky a můžete ho prodávat v celém Evropském hospodářském prostoru. Tyto certifikáty dají vašemu výrobku větší váhu a máte větší šanci se na trhu uchytit.

CE certifikáty

Společnost PROFI CERT je certifikační orgán pro certifikaci výrobků. Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby pro certifikaci výrobků. Nabízíme konzultace, přípravu a řešení certifikátů výrobků z plastů, plastových granulátů, fólií, autofólií, plastových obalů na potraviny, PET láhve, kontejnery na odpady, výrobky z gumy a kaučuku, oleje, pohonné hmoty.

Každý výrobek, který chcete jako výrobce uvést na trh, musí být v souladu s určitými pravidly. Tento postup se odborně nazývá posuzování shody, prohlášení o shodě výrobku. Provádí se během vývoje výrobku a také při jeho produkci. Ačkoliv se to nezdá, tak i kdybyste zadali výrobu subdodavateli, tak jde odpovědnost za vámi. Je proto důležité, abyste informace získané během posuzování shody zanesli do technické dokumentace výrobku.

CE certifikáty

Pokud chcete svůj výrobek prosadit na trhu, je potřeba udržovat stálý standard výrobku a také mít příslušený certifikát. Výrobky, které mají certifikované označení garantují vysokou kvalitu, dle norem a také dosahují lepší prodejnosti. Firma profi Cert, vám udělá důkladnou analýzu a zhodnotí, váš záměr na certifikaci. Vždy přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se o osobní návštěvu s klientem, kde se na všech podrobnostech dohodnou. Navíc osobní návštěva je pro obě strany velice důležitá, protože písemná forma není nikdy tak podrobná, jako osobní rozhovor obou stran.

Nenechte tak nic náhodě a obraťte se se svým výrobkem na tuto společnost. Certifikace je velice důležitá a s touto firmou půjde vše hladce.

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *