Popeyes v České republice

Popeyes v České republice

Popeyes v České republice

Jedlíci pozor, americký řetězec Popeyes otevře v České republice první svojí pobočku a určitě se vyplatí být u toho. Nahradí oblíbenou značku KFC?

Co je Popeyes?

Popeyes je oblíbený americký fastfood, který se pomalu, ale jistě rozrůstá. Založený byl v roce 1972 v Americe a známí je především díky smaženému kuřeti. Původně vznikl v New Orleans, a to v Louisianě. Samozřejmostí je, že dělá i další pokrmy, jako hamburgery, smažené krevety a další pokrmy. Ovšem smažené kuře, je v Americe prostě srdeční záležitost a rozhodně vědí, co dělají. Nyní budete mít možnost ochutnat jejich pokrmy i u nás, a to v Praze.

Popeyes v České republice

Popeyes v Praze

Popeyes v České republice otevře první pobočku v Praze, a to přesněji na pražském Václavském náměstí. Otevření první této fastfoodové restaurace proběhne 3.11.2023 a těšit se můžete až na 100 míst k sezení. Celá restaurace se bude rozkládat na 700 metrech čtverečních, ve dvou patrech a nabídne vám originální jídla jejich značky.

Pozor, 3.11.2023 buďte určitě u otevření. Prvních sto zákazníků, kteří budou stát v řadě dostanou Chicken Sandwich zdarma. To však není všechno, tři první zákazníci ve frontě dostanou poukaz na 365 těchto sendvičů. Každý den si tak budou moci pochutnávat na šťavnatém sendviči.

Další pobočky Popeyes

Pozor, Popeyes v České republice otevře i další pobočky, a to v Brně a nedaleko Prahy. Popeyes působí ve více než 40 zemích a má přes 4000 poboček. Jejich nejoblíbenějším pokrmem je už zmíněný Chicken Sandwich, ve kterém je šťavnatý kus kuřete v máslové bulce s okurkou a pálivou majonézou. Dle slov jejich manažera, který má rozšíření značky na starost, se můžeme těšit na pokrytí všech krajů v České republice. Otázkou však je, jak se bude Popeyes v České republice dařit.

Popeyes v České republice

Nabídka v Popeyes

Popeyes vám nabídne smažené kuřata na nejrůznější způsob stejně jako tomu je nyní v KFC. Ovšem toto jsou kuřata z Ameriky a mají tak jiné receptury, které jsou originální. Pojďme se na pár z nich společně podívat:

 • Pikantní křídla – Křidýlka určitě patří mezi oblíbené jídla, které se dělají i pro děti. Koupit si je můžete v nejrůznějších počtech a dopřát si omáčku podle chuti.
 • Louisianské kuře – Originální recept, kdy se kuře marinuje 12 hodin. Můžete si ho dopřát buď pikantní nebo klasické.
 • Sendviče a hamburgery – Výběr je vážně obrovský a najdete zde jak pálivé, tak klasické hamburgery. Samozřejmostí jsou přílohy, jako jsou hranolky, coleslaw salát a mnoho dalších.
Popeyes v České republice

Pokud budete mít cestu kolem, tak určitě od 3.11.2023 navštivte pobočku na Pražském náměstí. Určitě toho nebudete litovat a užijete si pravé Louisianské kuře.

 • Víte kam investovat peníze?
  Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
 • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
  Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
 • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
  EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *