Dětské hřiště

Montessori hračky

Dětské hřiště

Hledáte pro své děti univerzální dárek, který jim pomůže s rozvojem a zároveň je zabaví? Pokud ano, tak zkuste nový druh hraček, který je nadchne.

Být rodičem je obtížná věc a každý, kdo se rozhodne mít děti, by měl počítat s tím, že veškerý čas bude věnovat právě jim. Pokud děti máte, určitě víte, o čem je řeč. Neustále se dožadují vaší pozornosti a hlavně chtějí, abyste si s nimi hráli. Příště, než se rozhodnete koupit nějaký dárek vašim dětem, se tak zaměřte na to, jaký dárek to bude. Každý rodič by měl totiž vybírat tak, aby dárek byl nejen na hraní, ale aby sloužil i k jejich rozvoji. Ideálním dárkem jsou Montessori hračky, které se dají upravovat podle schopností, věku a zdatnosti dítěte.

Montessori hračky

Montessori hračky

Určitě si dobře pamatujete, že jste jako malé děti stavěli opičí dráhy. Jednalo se o dráhu, na které byly nejrůznější překážky, které jste museli překonat a dostat se do cíle. Na podobné bázi jsou navrženy Montessori hračky. Jedná se o dřevěné prolézačky, které se dají nejrůzněji nastavovat a tvarovat. Navzájem se dají hračky Montessori propojovat a můžete tak udělat opičí dráhu, jako za vašich mladých let. Čím starší dítě je, tím obtížnější dráhu můžete vytvořit. Jedná se o hračku, která vám poslouží dlouhé roky a přinese spoustu zábavy.

Zahradní domky

Zahradní domky mohou sloužit nejen na úschovu nářadí, ale i na nadcházející dětskou oslavu. Vyrábějí se v nejrůznějších velikostech a věřte, že o místo na sednutí nebude nouze. Navíc děti mohou přímo v domečku přespat a udělat si dospěláckou party. Stačí trošku improvizace a nazdobit domek balónky a konfetami. Vaše děti pak budou vítat své přátelé a tvářit se jako majitelé velkého zahradního domku, kde budou všechny hostit. Po oslavě narozenin můžete vše zase uklidit a opět využívat domek, na své zahradní nářadí, či k odpočinku po práci na zahradě.

Montessori hračky

Věřte, že děti určitě ocení dětské hřiště v podobě opičí dráhy. Zažijí spoustu zábavy a vy budete rádi, že zažívají podobnou zábavu, jako vy v mládí.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *