Podzimní šatník

šaty pro plnoštíhlé

Podzimní šatník

Nezáleží na tom, jakou váhu máte, ale na tom, jak se cítíte. Vybavte si letos šatník podle posledních trendů, ať jste připravení na nadcházející podzim.

Šaty

Šaty nemusí být z pravidla jen pro letní období, ale i pro to zimní. Díky tomu, že v České republice nebývají zimy to co dříve, se mohou šaty nosit skoro po celý rok. Zimní šaty pro plnoštíhlé tak můžete vytáhnout kdykoliv během roku a rozhodně nikoho neurazíte. Navíc, pokud se v šatech cítíte dobře, tak není jediný důvod si je nevzít. S nástupem zimy tak nemusíte nutně chodit v kulichu a zimní bundě, ale můžete i nadále nosit šaty, ve kterých dáte najevo svojí ženskost. Zimní šaty jsou plné barev a hodí se na denní nošení i na zvláštní příležitosti. To stejné platí i v případě šatů na svatbu. Šaty na svatbu pro plnoštíhlé můžete vytáhnout během celého roku a rozhodně by byla škoda je nechávat ležet v šatníku hned po první svatbě, na kterou půjdete. Šaty jsou hlavně od toho, aby se nosily a ne, aby zabíraly místo v šatníku.

šaty pro plnoštíhlé

Sukně

Dalším zajímavým kouskem, co nesmí chybět v šatníku na zimu, jsou sukně. Ačkoliv se může zdát, že jde o letní oblečení, opak je pravdou. Jednoduchá sukně společně s punčochy, tričkem a lehkou podzimní bundou udělají dokonalý celek. Ideální jsou podzimní barvy, které zapadají do pochmurného podzimního počasí. Věřte, že sukně se vždy hodí, a rozhodně jí dejte šanci i s nadcházející zimou.

šaty pro plnoštíhlé

Kabát

K zimnímu období patří zaručeně i kabát, který připomíná, že léto už pomalu, ale jistě končí. Kabáty jsou dominantou podzimu, stejně jako kozačky, které s kabátem tvoří dokonalou harmonii. Většina kabátu má podzimní barvy a hnědá nebo černá barva je to pravé pro vás. Navíc se hodí do chladnějšího počasí a v případě zimy vás dobře zahřejí. Dají se sehnat v krátké i v dlouhé verzi a je jen na vás, jaký zvolíte.

Neváhejte tak a před nadcházející zimou si vybavte svůj šatník. Zaručeně si vyberete kousky, které vám dokonale padnou a budete rádi, že jste si po dlouhé době nakoupili oblečení, které vám sekne.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *