Jaké vybrat náušnice pro batole?

náušnice

Jaké vybrat náušnice pro batole?

Pokud máte doma malou holčičku, jistě už jste začali přemýšlet nad tím, zda jí necháte proděravět ouška, aby mohla nosit v budoucnosti náušnice. Není tak divu, že jste začali hledat informace o tom, které náušnice jsou pro novorozence vhodné, z jakého materiálu by měly být vyrobené a jaký tvar by měly mít. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejdůležitější informace.

Jaký druh náušnic je pro batole nejlepší?

Pro miminko jsou nejlepší takové náušnice, které budou bezpečné při hraní. Zejména proto nejsou vhodné nějaké velké kruhy. Naopak vybírat byste měli mezi obyčejnými peckami, visacími náušnicemi nebo náušnicemi s perlou.  Zkrátka, vybírejte takové náušnice, za které se miminko při hře nemůže za nic zaháknout. Předejdete tak úrazu. Pokud si zvolíte obyčejné pecky, myslete na ochranný špunt zezadu ouška. Díky tomu nebude kov miminko tlačit a bude se mu krásně spinkat.

Z jakého materiálu by měly být náušnice vyrobené?

Náušnice pro miminko by měly být z kvalitního kovu, aby nedošlo k zanícení čerstvé rány. Zejména proto je vhodné především zlato, bílé zlato, nebo stříbro. Absolutně nevhodné jsou levné kovy, nebo dokonce plast. Vybírejte mezi kvalitními značkami, jako je například Tiniana.

Jaký tvar by náušnice měly mít?

Tvarů dětských náušniček je nespočet. Na výběr máte dokonce i celou řadu dětských motivů. V obchodech tak naleznete náušnice se srdíčky, včelkami, kytičkami a mnoha dalšími dětskými motivy. To, který vyberete, pak už jen závisí na vás a vašem vkusu.

náušnice

Kdy píchnout batoleti náušnice?

O vhodném okamžiku píchnutí náušnice rozhoduje pediatr. Měli byste se tak vždy řídit jeho radami a doporučeními. Nicméně obvykle se náušničky nastřelují nejdříve po prvním povinném očkování. Následně rozhoduje velikost ouška dítěte a jeho celkový fyzický stav (dítě nesmí být nijak nemocné, podvyživené a podobně).

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *