Jaké vybrat náušnice pro batole?

náušnice

Jaké vybrat náušnice pro batole?

Pokud máte doma malou holčičku, jistě už jste začali přemýšlet nad tím, zda jí necháte proděravět ouška, aby mohla nosit v budoucnosti náušnice. Není tak divu, že jste začali hledat informace o tom, které náušnice jsou pro novorozence vhodné, z jakého materiálu by měly být vyrobené a jaký tvar by měly mít. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejdůležitější informace.

Jaký druh náušnic je pro batole nejlepší?

Pro miminko jsou nejlepší takové náušnice, které budou bezpečné při hraní. Zejména proto nejsou vhodné nějaké velké kruhy. Naopak vybírat byste měli mezi obyčejnými peckami, visacími náušnicemi nebo náušnicemi s perlou.  Zkrátka, vybírejte takové náušnice, za které se miminko při hře nemůže za nic zaháknout. Předejdete tak úrazu. Pokud si zvolíte obyčejné pecky, myslete na ochranný špunt zezadu ouška. Díky tomu nebude kov miminko tlačit a bude se mu krásně spinkat.

Z jakého materiálu by měly být náušnice vyrobené?

Náušnice pro miminko by měly být z kvalitního kovu, aby nedošlo k zanícení čerstvé rány. Zejména proto je vhodné především zlato, bílé zlato, nebo stříbro. Absolutně nevhodné jsou levné kovy, nebo dokonce plast. Vybírejte mezi kvalitními značkami, jako je například Tiniana.

Jaký tvar by náušnice měly mít?

Tvarů dětských náušniček je nespočet. Na výběr máte dokonce i celou řadu dětských motivů. V obchodech tak naleznete náušnice se srdíčky, včelkami, kytičkami a mnoha dalšími dětskými motivy. To, který vyberete, pak už jen závisí na vás a vašem vkusu.

náušnice

Kdy píchnout batoleti náušnice?

O vhodném okamžiku píchnutí náušnice rozhoduje pediatr. Měli byste se tak vždy řídit jeho radami a doporučeními. Nicméně obvykle se náušničky nastřelují nejdříve po prvním povinném očkování. Následně rozhoduje velikost ouška dítěte a jeho celkový fyzický stav (dítě nesmí být nijak nemocné, podvyživené a podobně).

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *