Svět bludišť v Drnholci

svět bludišť

Svět bludišť v Drnholci

Hledáte víkendovou zábavu pro celou rodinu na jižní Moravě? Pokud ano, tak zkuste nový svět bludišť, který vznikl nedaleko Pálavy, a to v obci Drnholec.

Proč zvolit právě Drnholec?

Drnholec je městys v jihomoravském kraji a i když má pouze 1900 obyvatel, tak má co nabídnout. Ačkoliv se to nezdá, tak v tomto krásném městysu najdete vše, co člověk potřebuje. Jsou zde obchody, restaurace, hotely, ale i zámek. Ovšem, co je nejdůležitější, tak je zde nový svět bludišť, který nadchne jak děti, tak dospělý.

svět bludišť

Svět bludišť

Svět bludišť vznikl teprve nedávno a naleznete zde více jak 10 bludišť a trakcí. Každý, kdo má rád bludiště, dobrodružství a zábavu, by měl toto místo navštívit. Parkování je možné ihned u vstupu a nebudete tak muset šlapat zbytečné kilometry. Vyrazit do bludiště mohou i maminky s kočárky, a to proto, že je zde bezbariérový vstup a vše se dá dobře projít. Samozřejmostí je, že se zde nachází i občerstvení, který ocení především tatínek, kde se svlaží studeným pivem. Ovšem teď k samotným atrakcím.

Seznam bludišť a labyrintů:

 • Levandulový labyrint
 • Cihlový labyrint
 • Plotové bludiště
 • Habrové bludiště
 • Kukuřičné bludiště
 • Hrací zóna

Hrací zóna

Svět bludišť nabídne i zábavu v podobě hrací zóny. Zde najdete nejrůznější hry a logické hádanky. Také si procvičíte svůj postřeh a orientaci v bludištích. Těšit se můžete na nejrůznější stolní hry a další zábavné věci, které nadchnou jak děti tak dospělé. Kromě toho je zde i vyhlídka, kterou udělali vlastníci světa bludišť pro návštěvníky. Z vyhlídky je nádherný pohled na celý svět bludišť z výšky a můžete se tak lépe zorientovat, při procházení bludišť.

svět bludišť

Plánované akce 2023

Od 22.9.2023 až do konce října se můžete těšit na akci Svět dýní a pyramid. Bludiště bude zahrnuto dýněmi a pyramidami, které vám budou připadat, jako by se odehrával Halloween, ještě dříve než začal. Určitě v tyto dny stojí Svět bludišť za navštívení, a to zejména proto, že bludiště má úplně jiný nádech.

Od 17.11.2023 až do 30.11.2023 se zde koná světelná Zoo. Celý Svět bludišť se promění ve světelnou zoo, kde budou svítící zvířata z celého světa. Jedná se o jedinečný zážitek na konec roku. Světlo prostupující tmou udělá perfektní dojem a rozhodně tato akce stojí za to.

svět bludišť

Ubytování v Drnholci

Drnholec kromě světa bludišť nabízí i ubytování pro turisty. Hned na náměstí se nachází hotel Drnholec, kde mají nejen perfektní pokoje, ale také příjemné posezení v restauraci. Právě pro turisty, kteří chtějí v Drnholci strávit více času nabízí pobytové balíčky. Těšit se tak mohou turisti na romantický wellness, pobyt s neomezenou konzumací moravských vín, či řízků, nebo degustaci vína. Hotel určitě stojí za ubytování a věřte, že jejich kuchyně je opravdu špička v gastronomii.

Výlety po okolí

Drnholec leží co by kamenem dohodil od Pálavy a Mikulova. Můžete tedy navštívit největší aquapark Moravia v České republice nebo vyrazit vyzkoušet vodní sporty do kempu Merkur Pasohlávky. Dále se můžete vydat vinařskou stezkou nebo navštívit zříceninu gotického hradu Děvičky. Všude se dá dobře dostat veřejnou dopravou a není tak problém procestovat celé okolí.

Pokud tedy plánujete prodloužený víkend, tak zvolte právě městys Drnholec. Rozhodně nebudete litovat a víkend si užije celá rodina.

 • Proč zvolit pronájem dodávky?
  Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
 • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
  Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
 • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
  Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *