Betonový plot je nejlepší možná volba

betonový plot

Betonový plot je nejlepší možná volba

Nemáte kolem Vašeho domu žádný plot a přemýšlíte o jeho realizaci? Pokud ano, tak zvolte betonový plot, který má oproti ostatním mnoho výhod.

Plot je nedílnou součásti domu a neměl by kolem rodinného domu chybět. Nejen, že odradíte zloděje, kteří vyhlíží lup na zahradách, ale také budete mít větší pocit bezpečí. Dokonale také oddělíte svůj pozemek od sousedního a tak vytyčíte hranici svého pozemku. Pokud žádný plot nemáte, je ten nejvyšší čas do plotu investovat.

Druhy plotů

  1. Pletivový
  2. Dřevěný
  3. Betonový

Plot pletivový

Pletivový plot patří neustále k plotům, které se hojně staví u nás i v zahraničí. Tento plot pořídíte za přijatelné peníze a také Vám vydrží dlouhé roky. Součástí tohoto plotu bývá vchodová branka a také ho můžete opatřit ostnatým drátem. Péče o plot je minimální a také s ním můžete oplotit jakýkoliv pozemek. Mezi nevýhody patří, že jde přes plot vidět. Ovšem tento problém se dá vyřešit stínící tkaninou, která Vám zaručí soukromí. Ovšem svými vlastnostmi ani z daleka nedosáhne na betonový plot. Jde však o ideální poměr ceny a kvality.

Plot dřevěný

S tímto plotem se setkáváme už jenom zřídka a je k vidění spíše u starých chat a chalup. Plot ovšem pořídíte oproti ostatním za nízkou cenu a můžete ho jednoduše opravit. Samozřejmostí je, že si můžete určit, jakou lazurou ho natřete a také jakou bude mít barvu. Ovšem to nevynahradí fakt, že se o plot musíte neustále strat. Pokud byste péči zanedbali, plot by Vám shnil a postupně se rozpadl. Dřevo se v poslední době využívá spíše na betonový plot a to jako jejich výplň.

Plot Betonový

Plot betonový je zaručeně nejlepší plot na dnešním trhu. Svými vlastnostmi dokonale předčí zmíněné dva ploty a na jeho stavbu nepotřebujete stavební povolení. Jeho výška může dosahovat až 3 metrů a zaručí Vám tak naprosté soukromí před sousedy a lidmi z ulice. Mezi další vlastnosti patří zaručeně protihluková a povětrnostní bariéra a také nenáročná údržba. Betonový plot nemusíte nijak ošetřovat a i tak vydrží desítky let. Navíc má jednoduchý servis a snadnou montáž. V zimním období se k Vám nedostane ani zvěř, která by Vám mohla poničit ovocné stromky, či keře.

betonový plot

Betonový plot a jeho výplně

Plot betonový může mít také výplně a bude jen na Vás, jaké zvolíte. Mezi nejčastější patří výplně plastové, kovové a také dřevěné. Vždy si však dejte při výběru pozor, každá výplň má jiné vlastnosti a mohli byste unáhleného výběru litovat.

Výběr dekoru

Plot může mít také různé dekory. Mozaiku si můžete vybrat sami a bude jen na Vás, zda zvolíte pouze pohledovou stranu, nebo obě strany. Vždy rozhoduje to, jaký plot Vám vzhledově přijde nejhezčí.

K betonovému plotu si můžete také nechat udělat vjezdovou bránu a také vchodovou branku. Vjezdová brána se dělá v podobě dvoukřídlé nebo samonosné posuvné brány.

Pokud jste se do teď nerozhodli, do kterého plotu investovat, tak betonový plot je to pravé. Nejen, že je nádherný na pohled, ale také vydrží dlouhé roky bez ošetřování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *