Dovolená na jižní Moravě

dovolená na jižní Moravě

Dovolená na jižní Moravě

Dovolená na jižní Moravě, je ta nejlepší možná volba. Pokud jste nikdy nenavštívili tento nádherný kraj, je na čase udělat změnu a zažít spoustu zábavy.

Mnoho z nás nedá na Českou republiku dopustit, a to už vůbec ne, pokud se jedná o jižní Moravu. Tento kraj je neskutečně krásný a je v něm mnoho památek a přírodních úkazů, které stojí za zhlédnutí. Dovolená na jižní Moravě je tak tou pravou volbou pro Vás i pro Vaši rodinu, či přátelé.

Dovolená na jižní Moravě – Autokemp Merkur

Jestliže se chystáte objevovat jižní Moravu, tak určitě navštivte kemp Merkur u Pasohlávek. Tento kemp se nachází hned u vodní nádrže Nové Mlýny a najdou zde zábavu, jak mladí, tak rodiny s dětmi. Hned před kempem se nachází Aqualand Moravia, který Vám nabídne mnoho vodních radovánek, které ocení především děti. Ovšem ani v samotném kempu se nebudete zaručeně nudit a to proto, že sčítá mnoho zábavných činností.

dovolená na jižní Moravě

Ubytování Autokemp Merkur

Tento kemp je největším kempem na jižní Moravě a tomu odpovídá i vyžití, které zde je. Samozřejmostí je, že můžete dojet jak s rodinou, tak přáteli, a to včetně Vašich čtyřnohých mazlíčků. Ubytování je hned v několika podobách a bude jen na Vás, které si zvolíte. Ovšem je dobré přemýšlet dopředu, protože autokemp Merkur patří mezi nejvyhledávanější dovolený na jižní Moravě a je o něho velký zájem. Je tak dobré si dovolenou rezervovat s dostatečným předstihem.

Ubytování:

  1. Stany a karavany
  2. Apartmány
  3. Chatky
  4. Buňky a bungalovy
  5. Boxy
  6. Týpí

Celý přehledný ceník najdete přímo zde autokemp Merkur ceník.

ATC Merkur – vyžití v kempu

To hlavní, co návštěvníci kempu chtějí je, aby se v kempu a jeho okolí nenudili. Dovolená na jižní Moravě Vás v tomto kempu rozhodně nezklame a budete mít o zábavu postaráno. V kempu najdete snad všechno, na co jenom pomyslíte. Ať už se to týká atrakcí pro děti, tak pro puberťáky, či dospělé. Věřte, že pokud sem zavítáte pouze na dva dny, tak Vám určitě nebudou stačit a budete si chtít dovolenou prodloužit.

dovolená na jižní Moravě

Hlavní atrakce:

  1. Vyhlídkové okružní plavby – Tato atrakce je velice oblíbená, a to především proto, že zažijete plavbu po Mušovském jezeře. Loď 3x denně zastavuje v přístavu Pasohlávky a je možnost se projít po promenádě zpět do kempu. Doporučil bych Vám ovšem večerní plavbu, která nese název: “kdo co vypije“. Na této plavbě ochutnáte víno místních vinařů a jak sám název napovídá, nebude žádné omezení v pití. Kromě toho si u vínečka vychutnáte romantiku se západem slunce.
  2. Vodní radovánky – Samozřejmostí je, že si dovolenou na jižní Moravě užijete převážně ve vodě. Můžete si zde zapůjčit šlapadla, či lodičky. Pro ty odvážnější je zde windsurfing a vodní lyže. Ty si může vyzkoušet každý, kdo má aspoň trošku odvahy a chce zažít zajímavý vodní zážitek. Také se tu nachází tobogán a můžete si zde zapůjčit Paddleboard. Ten zaručeně nadchne jak dospělé, tak děti.
  3. Občerstvení v kempu – Tento kemp má nejvíce občerstvení, restaurací a dalších zařízení, kde se můžete stravovat. Pokud jste jedlíci, tak je dovolená na jižní Moravě v tomto kempu to pravé. Nachází se zde také pekárna a potraviny, kde nakoupíte základní suroviny.
  4. Turistické trasy a okolí – v okolí tohoto kempu můžete navštívit spoustu památek, vystoupat na Pálavské vrchy, či si vybrat některou z naučných stezek. Nádherný výhled Vám poskytnou Děvičky (Dívčí hrady) a také Sirotčí hrádek. Pokud nepatříte mezi vášnivé turisty, tak si můžete vybrat trasu přímo ke sklípku. Ten je vzdálený od Aqualandu pouhých 300 m a mají v sezóně otevřeno od 17:00 do 23:00. Provádí se zde řízené degustace, které probíhají každé úterý a to od 18:00. Samozřejmostí je, že je zde možnost ubytování.

Mimo výše zmíněné vyžití si zde můžete zahrát minigolf, plážový volejbal, paintball, či si vypůjčit tenisový kurt. Nachází se zde také letní kino, který má v sezóně aktuální program a také si zde můžete zapůjčit kola na projížďky. Kousek od kempu se nachází vyhlášená diskotéka Cirkus pro mladé.

Dovolená na jižní Moravě, je tak to pravé, pro všechny věkové skupiny. Uvidíte, že si to zde zamilujete a budete se sem rádi vracet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *