Světelná výzdoba na každou party

světelná výzdoba

Světelná výzdoba na každou party

Chystáte narozeninovou oslavu, či se Vaše dcera konečně vdává? Pokud ano, tak jí nezapomeňte připravit světelnou výzdobu, na kterou nikdy nezapomene.

Blíží se narozeniny Vaší drahé polovičky, nebo jen chystáte zahradní party, o které nemá Vaše manželka ani ponětí? Pokud ano, tak jí překvapte romantickou a okouzlující výzdobou. Světelná výzdoba udělá dokonalou atmosféru a Vaše manželka se bude rozplývat nadšením.

Světelná výzdoba

Každá žena miluje romantiku a pokud jí nachystáte sami, tím více to ocení. Světelná výzdoba se hodí na všechny nevšední příležitosti a dokáže udělat nezapomenutelnou atmosféru. Dokonale se hodí na svatby, narozeninovou oslovu, firemní večírky, či k zahradní party. Atmosféru, kterou udělají světýlka ve tmě jen tak nenahradíte a věřte, že Vás pohltí a všichni si užijí nezapomenutelné okamžiky.

světelná výzdoba

Výběr světýlek, které si můžete objednat

Světelná výzdoba může být vždy jiná a bude jen na Vás, jakou si zvolíte. Firma, která nabízí svatební světýlka není jenom levná, ale dá Vám na výběr mnoho druhů světel. Můžete si objednat jak světýlka do zásuvky, tak na AA baterky, či na napájení z USB.

Nabídka světýlek k pronájmu:

 • Světelný řetěz 10 m, 30 m – napájení ze zásuvky
 • Světelný řetěz 10 m, 20 m – napájení na AA baterie
 • Světelná opona 3×3 m – napájení ze zásuvky
 • Světelné lampičky – USB napájení
 • Drátková světýlka 10 m – napájení USB, AA baterie
 • Řetěz, světelné koule 10 m – napájení USB
 • Led špunty do lahví – napájení 3x kulatá baterie

Kompletní světelná výzdoba a jejich cena je dostupná je jejich internetových stránkách. Najdete zde také, jaké množství mají skladem a kolik Vás bude stát poštovné.

světelná výzdoba

Zajímavé otázky, která zajímají zákazníky

Jde vidět, že firma, která pronajímá tuto světelnou výzdobu myslela na všechno a umístila na své stránky i často kladené otázky. V nich se dozvíte odpovědi na nejvíce kladené otázky a v případě dotazu se můžete na všechno zeptat. Najdete zde také mnoho fotografií, které slouží pro inspiraci zákazníkům.

Pokud tedy chystáte nějakou narozeninovou oslavu, svatbu, či jenom zahradní party, tak myslete i na světelnou výzdobu. Ta naladí tu správnou atmosféru, plnou romantiky.

 • Výkup aut za hotové
  Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o […]
 • Elektro pohotovost
  Sehnat v dnešní době rychle elektrikáře, je nadlidský úkol, stejně jako s jinými řemeslníky. Ovšem existuje firma, která poskytuje elektrikáře nonstop. Každý z nás ví, […]
 • Softwarové licence
  Máte na počítači zastaralý software a přemýšlíte o novější verzi? Pokud ano, tak neváhejte a obraťte se na prodejce, který má širokou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *