Vybavení pro dřevozpracující průmysl

Šimek proficentrum

Vybavení pro dřevozpracující průmysl

Základem každé dílny by mělo být kvalitní vybavení, se kterým budete pracovat. Pokud sháníte kvalitu za super cenu, tak se obraťte na Šimek proficentrum.

Vlastníte dřevařskou dílnu a truhlařina je Vaše zábava i obživa? Pokud ano, tak určitě oceníte vybavení od společnosti Šimek proficentrum. Tato společnost má již 29letou tradici na trhu a nabídne Vám kvalitní nářadí a stroje pro Vaši dílnu. V jejich sortimentu jsou dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje, ruční i elektrické nářadí, nástroje, měřidla, laky a lepidla. Většina jejich zboží je skladem a dodání je tak do druhého dne. Navíc poskytují slevy na své výrobky a k mnoha druhům zboží je doprava zdarma.

Šimek proficentrum

Frézovací přípravky od Šimek proficentrum

Truhláři si zde mohou vybrat oblíbené frézovací přípravky a to šablony na čepové spoje, šablony na dveře, šablony na obrysy a spoje a nechybí ani šablony na spoje kuchyňských desek. Mezi jejich výrobce patří Dribex, Igm a Festool. Oblíbené šablony, které si zákazníci oblíbili jsou šablony pro kuchyňské desky Dribex AK900, či AK930 na úhlové spoje kuchyňských desek. Samozřejmostí je, že zde koupíte i veškeré ruční nářadí pro Vaši dílnu. Kvalitní svěráky, kladiva, dláta, ruční hoblíky, kleště a mnoho dalších výrobků. Ve většině případů jde navíc o české výrobce a podpoříte tak český trh.

Šimek proficentrum

Jaká by to pak byla dřevařská dílna, kdybyste neměli to správné brusivo. Na stránkách této firmy Vám nabídnou velký výběr brusiva a bude jen na Vás, jaké si koupíte. Samozřejmostí jsou brusné kotouče na suchý zip, brusné pásy do ručních brusek, brusné papíry, brusné houbičky a brusné, řezné a diamantové kotouče. Samozřejmostí je, že se prodávají v různých zrnitostech a v různých mírách. Nepřehlédněte neodolatelnou nabídku akce a výprodeje, kde koupíte mnoho zboží ve slevě a můžete tak ušetřit nemalé peníze, které můžete investovat do dalšího vybavení do dílny.

Pokud tedy vlastníte dřevařskou dílnu, kterou byste potřebovali pořádně vybavit, tak navštivte stránky Šimek proficentrum. Nejen, že zde mají vše na jednom místě, ale jejich zboží je kvalitní a za dobrou cenu.

  • Kdy využít služeb architekta?
    Každý, kdo se chystá na rekonstrukci nebo na stavbu domu by měl využít služeb architekta. Ten vám může ušetřit nejen čas, ale i nemalé peníze.
  • Proč je důležité zajistit vašemu kávovaru pozáruční servis?
    Používáte pro přípravu kávy kávovar? Vlivem jeho používání dochází k opotřebení, zavápnění a zanesení trysek. Zajistěte mu odborný pozáruční servis.
  • Jak vybrat matraci?
    Výběr matrace může být velký oříšek a je potřeba být při výběru obezřetný. Na co si dát pozor, jaké matrace se kam hodí a proč zvolit potah?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *