Kam do kempu v Jihomoravském kraji?

kempu

Kam do kempu v Jihomoravském kraji?

Pokud se letos na dovolenou nechystáte k moři, ale raději zvolíte Českou republiku, máme pro Vás pár tipů, kam vyrazit do kempu v Jihomoravském kraji.

Zapomeňte letos na písečné pláže a raději vyzkoušejte dovolenou v České republice. Nejen, že podpoříte české firmy a živnostníky, ale také nemusíte strávit dlouhé hodiny cestováním. Pro příznivce kempu tady máme pár tipů, kam letos vyrazit. Ať už chcete klid, nebo pořádný ruch pro mladé.

Kempy pro mladé, kde to žije až do ranních hodin

Mladí lidé často vyhledávají právě takové kempy, kde to žije od rána do večere a kde si užijí pořádnou zábavu.

 1. Camping Vranovská pláž – Kemp se nachází v okrese Znojmo a určitě má co nabídnout. Je zde nespočet míst na stanovaní, i mnoho chatek, takže o ubytování nebude nouze. Velkým lákadlem je mnoho klubů a restaurací, které se tyčí u přehrady a lákají mladé lidi. Jeden z takových, je například klub Kotva, který je oblíbený v celém okolí a rozhodně zde nezažijete nudu.
 2. Autokemp Merkur Pasohlávky – Velice oblíbený kemp pro mladé s možností mnoha výletů do okolí. Hned vedle kempu se nachází také Aqualand Moravia, který patří k největším v ČR. Další vyžití je například projížďka lodí s degustací vína, nebo Circus, který funguje jako zdejší diskotéka a klub. V létě se zde pořádá nespočet akcí, jak pro děti tak pro dospělé a rozhodně to tu žije až do rána.
kempu

Klidnější kempy pro rodiny s dětmi

Tak jako mladí vyhledávají zábavu, rodiče s dětmi se chtějí spíše přes večer vyspat, než poslouchat celou noc rámus. Proto se níže podíváme, do jakého kempu s rodinou jet.

 1. Autocamping Výr – tento nádherný kemp leží poblíž Znojma a láká každý rok mnoho lidí. Určitě zde najdete zábavu v podobě šlapadel, loděk, či hřiště na nohejbal a volejbal. Přes sezonu jsou zde zábavné programy pro děti, tak i pro dospělé. Dají se zde chytat ryby a je zde i mnoho k vidění. Pokud se tedy chystáte na klidnější dovolenou, nebo na rybolov, je tento kemp to pravé.
 2. Autocamp Wilsonka – leží na Dalešické přehradě a i když se zde pořádají mnohokrát do roka velké akce, (miss pláže) patří ke klidnějším kempům. V kempu nechybí samozřejmě půjčování lodiček a šlapadel a můžete se podívat na rozhlednu, ze které je nádherný výhled. Najde zde vyžití jak rodina s dětmi, tak rybáři.

Pokud se tedy letos chystáte na dovolenou do kempu, zkuste se nejdříve zamyslet, co od kempu očekáváte. Předejdete tak zklamání a možná i zbytečných nervů, když budou sousedi dělat rámus do 5 do rána.

 • Drobná domácí elektronika
  Drobnou elektronikou je vybavena každá domácnost a do našeho života neodmyslitelně patří. Náhradní baterie a žárovky jsou základem v každém domě.
 • Začíná sezóna, čas vyrazit na moto a cyklo výlety. Kam, co a jak?
  Léto už je za rohem a počasí láká na moto a cyklo výlety. Zde jsou zajímavé typy, kam vyrazit.
 • Kratom
  Kvalita je jedna z věcí, kterou vyhledává každý z nás. V případě, že jste milovníky kratomu, tak pro vás máme typ, kde najdete vysokou kvalitu za super cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *