Krabičky na jídlo s potiskem

Krabičky na jídlo s potiskem

Krabičky na jídlo s potiskem

Svačinové boxy jsou součástí každého všedního dne, a to nejen našich dětí, ale i nás dospělých. Udělejte si proto Váš oběd hezčí s krabičkou s potiskem.

Každé dítě potřebuje během školní výuky malou svačinku, či alespoň nějakou laskominu, než přijde čas obědu. Jako správný rodič, byste měli svému dítěti přichystat svačinu, do které se zakousne, když bude mít hlad. V takovém případě Vám nesmí chybět krabičky na jídlo, do kterých dáte svému dítěti jak ovoce, tak nějaké pečivo, či zeleninu. Tyto krabičky mají vyjímatelnou vaničku a jídlo tak můžete pohodlně rozdělit. Krabičky se vyrábějí v mnoha barvách a můžete tak synovi koupit modrou a dceři červenou. Rozdělení v barvě zaručeně oceníte i vy, stejně jako jednoduché uzavírání krabiček klipem.

Krabičky na jídlo s potiskem

Podobnou krabičkou jsou i obědové boxy, které se dokonale hodí, pokud chcete měnit místo v boxu podle obědu. Tyto boxy mají vyjímatelnou přepážku a můžete jí tak umístit ve dvou polohách, či jí úplně oddělat. Svačinové boxy lze navíc mýt v myčce a nebudete tak věčně stát u umyvadla. I tyto boxy lze samozřejmě koupit v mnoha barevných provedení. Velkým hitem je nyní box na svačinu, s vlastním potiskem. Zaručeně tento box ocení Vaše děti, které si přímo určí, co na box chtějí natisknout.

Krabičky na jídlo s potiskem

Svačinové boxy jsou ideální pro žáky základních škol a dokonale se vlezou do školní aktovky, či batohu. Jídlo je díky boxu v bezpečí a nedostane se k němu žádné smetí, či prach z aktovky. Samozřejmostí je, že nemusíte krabičky využívat pouze na svačiny pro děti, ale můžete je využít i do práce. Během jízdy do práce, se Vám jídlo nijak nenaruší a při přepravě bude neustále chráněné. Tudíž si vychutnáte jídlo, které bude ve stejném stavu, jak jste si ho doma nabrali.

Obědové boxy mají zkrátka univerzální využití. Věřte, že pokud koupíte dítěti box, na který si bude moct nechat udělat potisk, tak bude radostí bez sebe. Navíc budete vědět, že Vaše dítě bude mít svačinu v bezpečí a nedonese si do školy rozšrotované rohlíky plné nečistot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *