Netflix je pro malé i velké

Netflix

Netflix je pro malé i velké

Platforma Netflix, je tu už nějaký ten rok a má stále více předplatitelů. Pokud i vy nad pořízením přemýšlíte, tak neváhejte a určitě běžte do toho.

Netflix je velice oblíbený a není se čemu ani divit, seriály a filmy, které v poslední době vychází, jsou naprostým trhákem. Tato platforma Vám nabídne filmy a seriály, které se nedají s českými pořady ani zdaleka srovnat. Jakmile si Netflix zaplatíte, tak nebudete dělat nic jiného, než sedět před televizí.

Proč si Netflix pořídit

Netflix Vám nabídne kompletní sledování filmů a seriálu bez reklam a to v co nejvyšším rozlišení. Najdete zde nejen jejich výrobu, ale také mnoho dalších filmů a seriálů, které nevydává Netflix samotný. Najdete zde seriály, které nikdy jinde neuvidíte a to včetně filmů ze zahraničí.

Netflix

Netflix přidává hry

Tak jako ostatní platformy, tak i Netflix musí přicházet neustále s něčím novým. Nyní přišel s novinkou a to s hrami na jejich platformě. Již 3 listopadu 2021 přidali hned 5 her, které můžete hrát na mobilních telefonech, či na tabletech, které mají operační systém Android. Samozřejmě se chystá verze i pro iOS. Mezi tyto hry patří Stranger Things: 1984 nebo Stranger Things 3: The Game. Jejich hry budou právě na žánry jejich seriálu a filmů a jejich předplatitelé si je už nyní chválí.

Seznam her:

  • Stranger Things: 1984 (v češtině)
  • Stranger Things: The Game (v češtině)
  • Card Blast
  • Shooting Hoops
  • Teeter Up

Rozvoz Netflixu v ČR

Netflix nastoupil na Český trh až v roce 2016 a to s velice pomalým rozjezdem. Tak jako u všech platforem tak ani u Netflixu si nebyli lidé jistí, jak se bude vyvíjet. Ovšem Netflix vzal za své a lidi v České republice ho vzali v dalších letech útokem. Již v roce 2018 bylo možné platit v korunách a v roce 2019 vytvořil aplikaci a celou službu v Češtině. Po zjištění, že je velký zájem ze strany Českých diváků se začali čím dál více dělat titulky v českém jazyce a posléze se rozšířil i dabing. Nyní se mohou chlubit až 2000 českými tituly a to včetně 700 dabingů. Zde je top 5 seriálů na Netflixu, který dosáhly největšího úspěchu. Určitě byste však měli vědět i o top 5 filmech na Netflixu v českém jazyce.

Kolik Vás Netflix bude stát

Netflix se dělí na 3 základní sazby pro předplatitelé. To jaké předplatné si zvolíte je čistě na Vás a záleží, zda se domluvíte s rodinou a bude Vás více, či nikoliv. Balíčky se dělí na základní, standartní a také prémium. Obsah je u všech balíčků stejný s rozdílem kvality obrazu a také počtu zařízení, které se mohou připojit. Připojit se můžete přes tablet, Smart TV, notebook a smartphonu.

ČlenstvíBasicStandardPremium
RozlišeníSDFull HD4K
Počet zařízení124
Cena Netflixu za měsíc199 Kč259 Kč319 Kč
Netflix

Netflix ocení i Vaše děti

Netflix neposlouží pouze Vám, ale i Vašim dětem. Mnoho lidí se diví, co by děti na Netflixu hledali, ale opak je pravdou. Mnoho seriálů a filmů je v angličtině a tak si děti mohou procvičovat angličtinu a něco pochytit. Jazyk a titulky se dají měnit podle Vás a je jen na Vás, jaké si zvolíte.

Mezi velmi sledované seriály a v angličtině patří:

  • Friends
  • Pokemon
  • Final Space
  • Death note
  • Disenchantment

Zajímavost o Netflixu

Možná byste se divili, ale zaměstnanci Netflixu mají neomezenou dovolenou. Jedinou podmínkou, která je ve smlouvě je, je mít splněné všechny své povinnosti. Pokud tak zaměstnanci učiní, mohou být doma. Samozřejmostí je také fakt, že mají předplatné plně zdarma.

Pokud tedy zvažuje předplatné Netflixu, tak neváhejte a určitě si ho objednejte. Zaručeně se vyplatí a jejich seriály a filmy si zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *