Plastové přepravky

Plastové přepravky

Plastové přepravky

Plastové přepravky se hodí do každého průmyslu a mají své opodstatnění i v domácnostech. Jejich univerzální využití vám ušetří čas a také práci.

Ten, kdo vymyslel plastové přepravky, je zkrátka chytrá hlavička. Tyto přepravky se hodí v domácnostech na uskladnění ovoce a zeleniny a nezaberou přitom moc místa. Díky chytrému stohováni se dají dávat na sebe a ve sklepě tak budete mít perfektní přehled o tom, co kde je. Navíc můžete sklízet ovoce či zeleninu rovnou do přepravek a následně je uskladňovat do sklepa. Přepravky jsou zdravotně nezávadné a potravinám se tak nic nestane. Plastové přepravky jsou i velice pevné a rozdělené podle nosnosti. Vždy si však musíte vybírat stejnou nosnost, aby na sebe přepravky pasovaly. Kromě pevnosti mají i dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Po vyskladnění zboží je stačí umýt mokrým hadrem či je odpláchnout pod proudem vody. Díky chytré rukojeti se navíc perfektně přenášejí a zbytečně se tak nenataháte. Ideální jsou hlavně pro každodenní manipulaci, kdy je ocení třeba řezníci či trhovci.

Plastové přepravky

Společnost PK Group 2016, s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá prodejem přepravních a manipulačních obalů, pojezdových koleček pro potravinářský, technický, spotřební a jiný průmysl. Vyrábí také velmi kvalitní vozíky pro snadnější manipulaci s přepravkami.

Kromě klasickým plastových přepravek však tato firma prodává i big boxy. Tyto boxy jsou pevné a odolné, díky robustní konstrukci. Celý box je vyrobený z jednoho kusu a mají atestace na styk s potravinami. Dají se pořídit ve formátu ISO a EURO. Jejich standardní formáty jsou 1200×800 nebo 1200×1000 mm. K boxům jde dokoupit i víko a je možnost je stohovat i s jinými boxy. Stohovací nosnost je u těchto boxů 5000 kg a dají se pořídit o různých objemech. Využívají se na sběr hroznů, či jiných plodů.

Plastové přepravky

Pokud tedy přemýšlíte nad plastovými přepravkami, tak zkuste tuto rodinou firmu. Zaručeně vás jejich výběr překvapí a pořízením plastových přepravek si ušetříte mnoho práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *