Podle čeho vybírat tatéra a tetovací salón?

Tetování

Podle čeho vybírat tatéra a tetovací salón?

Víte podle čeho vybrat vhodný tetovací salón a tatéra? Pokud ne, jste tu na správné adrese. Poradíme vám na co si dát pozor.

Pokud jste se rozhodli pořídit si nové tetování, jistě dobře víte, že se jedná o vážnou věc. Zkrátka, výběr správného tatéra i tetovacího salónu je vážná věc, kterou není radno podcenit. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak nešlápnout vedle a vybrat správný tetovací salón a tatéra, díky kterým budete s výsledkem více než spokojeni.

Tetování

Pověst salónu

Pokud máte v plánu jít do nějakého tetovacího studia, které nemá příliš dobrou pověst, raději si to rozmyslete. Jednak byste s výsledkem nemuseli být spokojení a navíc byste mohli chytnout nějaký nepříjemný zánět pokožky (či něco podobného). Raději si najděte na internetu studio s dobrou pověstí. Pokud do vyhledávacího pole napíšete například: tetovací studio Praha, jistě najdete celou řadu výsledku. A navíc si zde můžete rovnou přečíst recenze zákazníků. Snadno se tak dozvíte informace, které by se jinou cestou k vám nemusely dostat.

Portfolio tatéra

Než se do nějakého studia objednáte, prohlédněte si portfolio tatéra, ke kterému se máte v plánu objednat. Každý umělec má totiž osobitý styl a jeho výtvory nejsou ani zdaleka totožné. Pokud se vám líbí již hotová tetování daného umělce, je zde vysoká pravděpodobnost, že i s tím vaším budete spokojení. Portfolio tatéra najdete většinou buď na webových stránkách salónu, nebo třeba na soukromém Instagramovém účtu umělce, či Pinterestu. Ukázku prací by vám tatér na požádání měl ukázat i při návštěvě salónu.

Tetování

Čistota salónu

Naprostá většina tetovacích studií splňuje hygienická pravidla, nicméně nikdy není od věci si to ověřit. Tetovací salón Praha většinu vypadá přesně tak, jak na fotografiích, ale vždy se vyplatí, osobně si to ověřit. Kromě čistoty podlah a nábytku si všímejte i pořádku na toaletách, nebo přímo u tetovacího křesla. Veškeré nedostatky mohou odhalit nekvalitní salón, díky kterému byste s pokožkou mohli mít problémy po celý život.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *