Fotbal v plném proudu, o první místo bude ještě velký boj

fotbal

Fotbal v plném proudu, o první místo bude ještě velký boj

Fotbal v České republice už je zase v plném proudu a fanoušci jásají. Ve 30. kole ligy bylo ledasco k vidění a o první místo v tabulce se bude bojovat.

Ve 30. kole Fortuna ligy se dělo hodně věcí a i když žádný celek nezměnil své místo v tabulce, fotbal to byl hezký. Třicáté kolo si také připsalo 2 červené karty a to v týmech Českých Budějovic a Příbrami.

Vítěz Fortuna ligy není ještě úplně jasný

Aktuálně je na první příčce tabulky Slavia Praha, která má 72 bodů. O 6 bodů méně má Plzeň, která se zuby nehty snaží dostat na první pozici a Slavii o ní připravit. Slávie ovšem udržela vedení a odnesla si se Zlínem zasloužené tři body. To platilo také pro Plzeň, která si udržela jedno brankové vedení a zvítězila tak v Olomouci.

Výsledky posledního 30. kola Fortuna ligy

 • Bohemians 1905 – Jablonec       3:0
 • Karviná – Mladá Boleslav            2:2
 • Liberec – Ostrava                           0:0
 • Opava – České Budějovice         2:0
 • Sigma Olomouc – Plzeň                               0:1
 • Slavia Praha – Zlín                           1:0
 • Slovácko – Sparta Praha              0:2
 • Teplice – Příbram                           4:0

Zajímavosti z 30. kola

Fotbal ve 30. kole přinesl dost branek v podání Teplic a také Bohemians 1905. Klokani mají krom jedné prohry nad Spartou samé výhry a nastoupili tak po korona viru v plné síle a ukazují svoje přednosti. To stejné se týká také Sparty, která krom jednoho zaváhání nad Plzní neztratila ani bod a zaslouženě jí nyní patří třetí příčka tabulky. Za zmínění určitě stojí, že fotbal ve Spartě se zvedl díky mladým hráčům, jako je talent Hložek (17) a nyní Karabec (16), který předvádí v 16 letech vážně hezkou podívanou.

fotbal

Pokračování ligy

Teď nezbývá nic jiného, než si počkat na 20.6.2020, kdy bude pokračovat Fortuna ligy v podobě o titul a o udržení. V prvních zápasech se utká Sparta s Libercem a Ostrava se Slavii Praha, kdy se bude hrát o titul. Naopak o udržení budou hrát celky Příbram, Olomouc, Teplice, Karviná, Zlín a Opava. Rozhodně si tyto zápasy nenechte ujít, protože tento fotbal bude mít co nabídnout. Přece jenom už se blíží závěr a o to se bude více dřít na hřišti. Fotbal je zkrátka nádherný sport.

 • Výkup aut za hotové
  Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o […]
 • Elektro pohotovost
  Sehnat v dnešní době rychle elektrikáře, je nadlidský úkol, stejně jako s jinými řemeslníky. Ovšem existuje firma, která poskytuje elektrikáře nonstop. Každý z nás ví, […]
 • Softwarové licence
  Máte na počítači zastaralý software a přemýšlíte o novější verzi? Pokud ano, tak neváhejte a obraťte se na prodejce, který má širokou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *