Fotbal v plném proudu, o první místo bude ještě velký boj

fotbal

Fotbal v plném proudu, o první místo bude ještě velký boj

Fotbal v České republice už je zase v plném proudu a fanoušci jásají. Ve 30. kole ligy bylo ledasco k vidění a o první místo v tabulce se bude bojovat.

Ve 30. kole Fortuna ligy se dělo hodně věcí a i když žádný celek nezměnil své místo v tabulce, fotbal to byl hezký. Třicáté kolo si také připsalo 2 červené karty a to v týmech Českých Budějovic a Příbrami.

Vítěz Fortuna ligy není ještě úplně jasný

Aktuálně je na první příčce tabulky Slavia Praha, která má 72 bodů. O 6 bodů méně má Plzeň, která se zuby nehty snaží dostat na první pozici a Slavii o ní připravit. Slávie ovšem udržela vedení a odnesla si se Zlínem zasloužené tři body. To platilo také pro Plzeň, která si udržela jedno brankové vedení a zvítězila tak v Olomouci.

Výsledky posledního 30. kola Fortuna ligy

 • Bohemians 1905 – Jablonec       3:0
 • Karviná – Mladá Boleslav            2:2
 • Liberec – Ostrava                           0:0
 • Opava – České Budějovice         2:0
 • Sigma Olomouc – Plzeň                               0:1
 • Slavia Praha – Zlín                           1:0
 • Slovácko – Sparta Praha              0:2
 • Teplice – Příbram                           4:0

Zajímavosti z 30. kola

Fotbal ve 30. kole přinesl dost branek v podání Teplic a také Bohemians 1905. Klokani mají krom jedné prohry nad Spartou samé výhry a nastoupili tak po korona viru v plné síle a ukazují svoje přednosti. To stejné se týká také Sparty, která krom jednoho zaváhání nad Plzní neztratila ani bod a zaslouženě jí nyní patří třetí příčka tabulky. Za zmínění určitě stojí, že fotbal ve Spartě se zvedl díky mladým hráčům, jako je talent Hložek (17) a nyní Karabec (16), který předvádí v 16 letech vážně hezkou podívanou.

fotbal

Pokračování ligy

Teď nezbývá nic jiného, než si počkat na 20.6.2020, kdy bude pokračovat Fortuna ligy v podobě o titul a o udržení. V prvních zápasech se utká Sparta s Libercem a Ostrava se Slavii Praha, kdy se bude hrát o titul. Naopak o udržení budou hrát celky Příbram, Olomouc, Teplice, Karviná, Zlín a Opava. Rozhodně si tyto zápasy nenechte ujít, protože tento fotbal bude mít co nabídnout. Přece jenom už se blíží závěr a o to se bude více dřít na hřišti. Fotbal je zkrátka nádherný sport.

 • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
  Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
 • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
  Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
 • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
  Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *