Nejoblíbenější tréninkové pomůcky na fotbal

tréninkovými pomůckami

Nejoblíbenější tréninkové pomůcky na fotbal

Každý fotbalový spolek by se jen těžko obešel bez tréninkových pomůcek. Víte, které jsou ty neoblíbenější a se kterými uděláte skvělý fotbalový tým?

Každý fotbalový spolek musí mít nejen hráče a fotbalové hřiště, ale také pomůcky na trénování. Již od nejmenších dětí až po dospělé se využívají pomůcky k trénování. S tréninkovými pomůckami učíte tým nejen spolupracovat, ale i pracovat s míčem. Dnes si představíme ty nejlepší pomůcky, se kterými dotanete váš tým opět do kondice.

tréninkovými pomůckami

Tréninkové překážky

Překážky využívají nejen fotbalisti, ale jsou využívány i v dalších sportech. Jsou nedílnou součástí nejrůznějších tréninkových plánů a rozhodně se neztratí ani v kabinách fotbalových oddílů. S tréninkovými překážkami vytvoříte tréninkový plán na mírů a zlepšíte přehled na hřišti. Překážky se dají nastavovat na míru a můžete tak měnit obtížnost. Velkou výhodou je i fakt, že překážky nezaberou moc místa a nejsou nijak těžké. Můžete je tak neustále přesouvat.

Kužely a mety

Klasické kužely a mety by mělo mít každé fotbalové hřitě. Tyto pomůcky jsou a vždy budou nenahraditelnou pomůckou na hřišti. V případě met se jedná o velmi jednoduché body, které rozmístíte na ploše hřiště. Mohou sloužit k označení bodu střelecké pozice, či k vytyčení prostoru pro přihrávku. Barevné rozlišení může sloužit pro nejrůznější typy tréninků. Kužely patří k fotbalu odjakživa a při tréninku nesmí chybět. Jsou univerzální a využívají se v mnoha sportech. Díky stohování je můžete přemístit i po větším počtu a nezaberou žádné místo. S tréninkovými pomůckami, jako jsou meta a kužel, rozhodně nešlápnete vedle.

tréninkovými pomůckami

Frekvenční žebřík

Další méně známá pomůcka na cvičení, která má však velké výsledky. Využívá se na tréninku ligových fotbalistů a rozhodně nesmí nikde chybět. Slouží pro zlepšení reflexe a pro lepší fyzičku. Zlepšuje koordinaci a zvýšení rychlosti. Využívají ji také sportovní běžci na krátké i dlouhé tratě.

  • Víte kam investovat peníze?
    Máte peníze k investování, ale nemůžete se rozhodnout, kam je dát zhodnotit? Pokud zvolíte jeden z těchto způsobů, tak rozhodně neprohloupíte.
  • Nejlepší narozeninové dárky pro muže
    Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky a stále nevíte, co koupit? Pokud vsadíte na tyto tři osvědčené dárky, tak určitě nešlápnete vedle.
  • Co je EFT terapie a pro koho je vhodná?
    EFT je zkratka anglického termínu Emotional Freedom Techniques, což doslova znamená Techniky emoční svobody. Alternativní psychoterapeutická technika EFT je založena na teorii, že negativní emoce našeho těla jsou způsobeny poruchou energetického pole těla, nebo naopak, tyto emoce mohou tento stav vyvolat. Změny energetického systému a návratu k rovnováze dochází díky jemnému ťukání na akupunkturní body a souběžnému soustředění na pocity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *