Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola

Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola a Mikulášek si mají co říct a nijak tomu nebude ani v září, kdy proti sobě nastoupí v kleci. Konec rýpání a nadávek, tady půjde do tuhého!

Je to potvrzené, MMA v České republice nabídne fanouškům další bláznivý zápas. Tentokrát se KarlosVémola utká s Václavem Mikuláškem a bude se na co dívat. Tito dva borci si už dlouhé měsíce vyměňují názory a rozhodně si nedělají žádné servítky s tím, co řeknou.

Vémola proti Mikuláškovi

Už na tiskové konferenci, po prohře s Atillou, byl tento český zápasník dost slyšet. Tenkrát prohlásil, že ve váze do 84 kilo není žádný soupeř, krom nějaké Baby Jagy. K tomuto výroku dodal, že Mikulášek (Baba Jaga) je pouze nějaké rváč na diskotékách, kterého nepovažuje za žádného zápasníka, natož soupeře.

Baba Jaga, není samozřejmě někdo, kdo si nechá něco líbit a ihned se se k výroku ozval. Z jeho slov vyplynulo, že uznává Karlose, jako velkou ikonu MMA, která vynesla české i slovenské MMA o dost výše než byla. Zároveň však dodal, že i amatér ho může posadit na prdel. Naznačil, že Vémola by neměl podceňovat svoje soupeře a že se na zápas těší.

Kdy a kde to vypukne?

Vše vypukne 26. září na Oktagonu 17, v pražské O2 aréně. Kromě zápasu, kde se utká Vémola s Miláškem budou na programu i další zajímavé zápasy. Už nyní jsou k dostání lístky na tento úžasný zážitek na Ticketmaster.cz. Stane se překvapení a půjde slavný Vémola k zemi, nebo vše půjde tak, jak si sám terminátor představuje? To se dozvíme již v září v nadupané O2 aréně v Praze.

Vémola

Bilance zápasníků

Karlos(terminátor) Vémola – má za svojí kariéru úctyhodnou bilanci. Poměrem 27 výher ku 6 prohrám patří k nejlepším zápasníkům v České republice.

Václav (Baba Jaga) Mikulášek – má o poznání méně zápasů a bilanci má poněkud horší. Má vyhraných 7 zápasů a 6 krát podlehl. Nikde se však nepíše, že nemůže překvapit, tak jako AtillaVégh.

Nezbývá, než oběma našim bojovníkům popřát mnoho úspěchů. V září uvidíme, zda KarlosVémola potvrdí svoje tvrzení, že Baba Jaga není pro něho soupeřem. Každopádně se máme na co těšit a možná Mikulášek překvapí a pošle Karlose k zemi.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *