Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola

Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola a Mikulášek si mají co říct a nijak tomu nebude ani v září, kdy proti sobě nastoupí v kleci. Konec rýpání a nadávek, tady půjde do tuhého!

Je to potvrzené, MMA v České republice nabídne fanouškům další bláznivý zápas. Tentokrát se KarlosVémola utká s Václavem Mikuláškem a bude se na co dívat. Tito dva borci si už dlouhé měsíce vyměňují názory a rozhodně si nedělají žádné servítky s tím, co řeknou.

Vémola proti Mikuláškovi

Už na tiskové konferenci, po prohře s Atillou, byl tento český zápasník dost slyšet. Tenkrát prohlásil, že ve váze do 84 kilo není žádný soupeř, krom nějaké Baby Jagy. K tomuto výroku dodal, že Mikulášek (Baba Jaga) je pouze nějaké rváč na diskotékách, kterého nepovažuje za žádného zápasníka, natož soupeře.

Baba Jaga, není samozřejmě někdo, kdo si nechá něco líbit a ihned se se k výroku ozval. Z jeho slov vyplynulo, že uznává Karlose, jako velkou ikonu MMA, která vynesla české i slovenské MMA o dost výše než byla. Zároveň však dodal, že i amatér ho může posadit na prdel. Naznačil, že Vémola by neměl podceňovat svoje soupeře a že se na zápas těší.

Kdy a kde to vypukne?

Vše vypukne 26. září na Oktagonu 17, v pražské O2 aréně. Kromě zápasu, kde se utká Vémola s Miláškem budou na programu i další zajímavé zápasy. Už nyní jsou k dostání lístky na tento úžasný zážitek na Ticketmaster.cz. Stane se překvapení a půjde slavný Vémola k zemi, nebo vše půjde tak, jak si sám terminátor představuje? To se dozvíme již v září v nadupané O2 aréně v Praze.

Vémola

Bilance zápasníků

Karlos(terminátor) Vémola – má za svojí kariéru úctyhodnou bilanci. Poměrem 27 výher ku 6 prohrám patří k nejlepším zápasníkům v České republice.

Václav (Baba Jaga) Mikulášek – má o poznání méně zápasů a bilanci má poněkud horší. Má vyhraných 7 zápasů a 6 krát podlehl. Nikde se však nepíše, že nemůže překvapit, tak jako AtillaVégh.

Nezbývá, než oběma našim bojovníkům popřát mnoho úspěchů. V září uvidíme, zda KarlosVémola potvrdí svoje tvrzení, že Baba Jaga není pro něho soupeřem. Každopádně se máme na co těšit a možná Mikulášek překvapí a pošle Karlose k zemi.

  • Výkup aut za hotové
    Každý automobil jednou doslouží a je potřeba ho zlikvidovat. Víte, na koho se obrátit a co je potřeba, abyste dostali protokol o […]
  • Elektro pohotovost
    Sehnat v dnešní době rychle elektrikáře, je nadlidský úkol, stejně jako s jinými řemeslníky. Ovšem existuje firma, která poskytuje elektrikáře nonstop. Každý z nás ví, […]
  • Softwarové licence
    Máte na počítači zastaralý software a přemýšlíte o novější verzi? Pokud ano, tak neváhejte a obraťte se na prodejce, který má širokou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *