Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola

Potvrdí Vémola své slova a sundá Babu Jagu?

Vémola a Mikulášek si mají co říct a nijak tomu nebude ani v září, kdy proti sobě nastoupí v kleci. Konec rýpání a nadávek, tady půjde do tuhého!

Je to potvrzené, MMA v České republice nabídne fanouškům další bláznivý zápas. Tentokrát se KarlosVémola utká s Václavem Mikuláškem a bude se na co dívat. Tito dva borci si už dlouhé měsíce vyměňují názory a rozhodně si nedělají žádné servítky s tím, co řeknou.

Vémola proti Mikuláškovi

Už na tiskové konferenci, po prohře s Atillou, byl tento český zápasník dost slyšet. Tenkrát prohlásil, že ve váze do 84 kilo není žádný soupeř, krom nějaké Baby Jagy. K tomuto výroku dodal, že Mikulášek (Baba Jaga) je pouze nějaké rváč na diskotékách, kterého nepovažuje za žádného zápasníka, natož soupeře.

Baba Jaga, není samozřejmě někdo, kdo si nechá něco líbit a ihned se se k výroku ozval. Z jeho slov vyplynulo, že uznává Karlose, jako velkou ikonu MMA, která vynesla české i slovenské MMA o dost výše než byla. Zároveň však dodal, že i amatér ho může posadit na prdel. Naznačil, že Vémola by neměl podceňovat svoje soupeře a že se na zápas těší.

Kdy a kde to vypukne?

Vše vypukne 26. září na Oktagonu 17, v pražské O2 aréně. Kromě zápasu, kde se utká Vémola s Miláškem budou na programu i další zajímavé zápasy. Už nyní jsou k dostání lístky na tento úžasný zážitek na Ticketmaster.cz. Stane se překvapení a půjde slavný Vémola k zemi, nebo vše půjde tak, jak si sám terminátor představuje? To se dozvíme již v září v nadupané O2 aréně v Praze.

Vémola

Bilance zápasníků

Karlos(terminátor) Vémola – má za svojí kariéru úctyhodnou bilanci. Poměrem 27 výher ku 6 prohrám patří k nejlepším zápasníkům v České republice.

Václav (Baba Jaga) Mikulášek – má o poznání méně zápasů a bilanci má poněkud horší. Má vyhraných 7 zápasů a 6 krát podlehl. Nikde se však nepíše, že nemůže překvapit, tak jako AtillaVégh.

Nezbývá, než oběma našim bojovníkům popřát mnoho úspěchů. V září uvidíme, zda KarlosVémola potvrdí svoje tvrzení, že Baba Jaga není pro něho soupeřem. Každopádně se máme na co těšit a možná Mikulášek překvapí a pošle Karlose k zemi.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *