Aplikace pro obce a města

aplikace

Aplikace pro obce a města

Městské a obecní rozhlasy byly velice populární a každé město, nebo obec ho má do teď. Víte však, že existuje aplikace, díky které budete mít přehled úplně o všem?

Ačkoliv si mnoho lidí myslí, že jsou rozhlasy k ničemu, tak opak je pravdou. Rozhlasy totiž neslouží pouze pro oznámení, že má daný doktor dovolenou a neordinuje, ale v zásadě slouží pro ohlašování ohrožení. Rozhlasem se v případě nebezpečí vyhlašují možné záplavy, úniky jedovatých látek a další věci, které by mohli ohrožovat lidi. Rozhlasy tak neházejte do starého železa, ale ponechte si je v obcích, protože nikdy nevíte, co se může stát. Ovšem k rozhlasům si pořiďte chytrou aplikaci, která vám pomůže v obci ušetřit a budete mít zároveň o všem přehled.

aplikace

V případě, že jste novým starostou obce a chcete aby obec ušetřila, tak neváhejte a zkuste chytré veřejné osvětlení. V dnešní nelehké době patří energie ke stěžejním položkám, které vyčerpávají obecní kasu. Ačkoliv se to nezdá, tak energie mnoho zdražily a osvětlení vás může vyjít na velké peníze. Díky chytrému veřejnému osvětlení s tím můžete udělat přítrž. V přehledné aplikaci si přímo můžete určit intenzitu svitu jednotlivých LED svítidel a tím srazit náklady obce na osvětlení.

aplikace

Aplikace Smart city má však i další výhody, které mohou obci ušetřit mnoho nákladů. V této aplikaci můžete mít přehled i o zaplněnosti kontejnerů. Nemusíte tak vyvážet kontejnery každý týden, i když nejsou plné, ale můžete plánovat odvoz efektivněji. Dále v aplikaci najdete modul vzdáleného odpočtu vodoměrů a můžete tak mít přehled o spotřebě a energiích. Také díky tomu můžete předejít havárii a to v případě, že víte, že se na úřadě nikdo nenachází a i tak vidíte, že je v provozu vodoměr. To naznačuje, že někdo došlo k úniku a můžete začít situaci ihned řešit. Velkou výhodou je i senzor kvalitu vzduchu, který vás upozorní, že je v dané místnosti znečištěný vzduch a je potřeba vyvětrat. Vyvarujete se tak špatným podmínkám, které mohou škodit vašemu zdraví. Neváhejte tak a zkuste aplikaci Smart city, která vám ušetří čas a peníze.

  • Plesová Sezóna 2023/2024: Trendy v šatech a doplňcích
    Plesová sezóna je opět tady a přináší s sebou okouzlující svět módy, který se neustále vyvíjí. Letošní rok je ovlivněn návratem klasiky s moderním nádechem, což se odráží v trendech plesových šatů a doplňků. V čem tedy letos zaručeně zazáříte?
  • Ten nejlepší hovězí steak snadno a rychle
    Příprava hovězího steaku je uměním, které začíná výběrem správného masa. Kvalitní kus hovězího, ideálně ribeye nebo sirloin, je základem pro vynikající steak. Klíčovým faktorem je, aby maso mělo rovnoměrně rozložené tukové proužky, což zajišťuje jeho šťavnatost a plnou chuť. Jak si doma připravit ten nejlepší hovězí steak jako z restaurace?
  • Sladké Vánoce: Čokoládové a kávové dárky pro ženy
    Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází ten příjemný, ale také nároční čas, kdy vybíráme perfektní dárky pro naše milované. Když přemýšlíme o dárcích pro ženy v našem životě – ať už jsou to dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro sestru, dárky pro přítelkyni nebo dárky pro nejlepší kamarádku – chceme vybrat něco, co oslaví jejich jedinečnost a udělá jim opravdovou radost. A co může být lepší než kombinace luxusní čokolády a vybrané kávy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *