Aplikace pro obce a města

aplikace

Aplikace pro obce a města

Městské a obecní rozhlasy byly velice populární a každé město, nebo obec ho má do teď. Víte však, že existuje aplikace, díky které budete mít přehled úplně o všem?

Ačkoliv si mnoho lidí myslí, že jsou rozhlasy k ničemu, tak opak je pravdou. Rozhlasy totiž neslouží pouze pro oznámení, že má daný doktor dovolenou a neordinuje, ale v zásadě slouží pro ohlašování ohrožení. Rozhlasem se v případě nebezpečí vyhlašují možné záplavy, úniky jedovatých látek a další věci, které by mohli ohrožovat lidi. Rozhlasy tak neházejte do starého železa, ale ponechte si je v obcích, protože nikdy nevíte, co se může stát. Ovšem k rozhlasům si pořiďte chytrou aplikaci, která vám pomůže v obci ušetřit a budete mít zároveň o všem přehled.

aplikace

V případě, že jste novým starostou obce a chcete aby obec ušetřila, tak neváhejte a zkuste chytré veřejné osvětlení. V dnešní nelehké době patří energie ke stěžejním položkám, které vyčerpávají obecní kasu. Ačkoliv se to nezdá, tak energie mnoho zdražily a osvětlení vás může vyjít na velké peníze. Díky chytrému veřejnému osvětlení s tím můžete udělat přítrž. V přehledné aplikaci si přímo můžete určit intenzitu svitu jednotlivých LED svítidel a tím srazit náklady obce na osvětlení.

aplikace

Aplikace Smart city má však i další výhody, které mohou obci ušetřit mnoho nákladů. V této aplikaci můžete mít přehled i o zaplněnosti kontejnerů. Nemusíte tak vyvážet kontejnery každý týden, i když nejsou plné, ale můžete plánovat odvoz efektivněji. Dále v aplikaci najdete modul vzdáleného odpočtu vodoměrů a můžete tak mít přehled o spotřebě a energiích. Také díky tomu můžete předejít havárii a to v případě, že víte, že se na úřadě nikdo nenachází a i tak vidíte, že je v provozu vodoměr. To naznačuje, že někdo došlo k úniku a můžete začít situaci ihned řešit. Velkou výhodou je i senzor kvalitu vzduchu, který vás upozorní, že je v dané místnosti znečištěný vzduch a je potřeba vyvětrat. Vyvarujete se tak špatným podmínkám, které mohou škodit vašemu zdraví. Neváhejte tak a zkuste aplikaci Smart city, která vám ušetří čas a peníze.

  • Proč zvolit pronájem dodávky?
    Pronájem dodávky vám může ušetřit nejen čas, ale i peníze. Víte, kdy se vyplatí půjčení dodávky a na jaké příležitosti je využít?
  • Svatební šaty s vlečkou: Jedná se o vhodnou variantu pro vás?
    Existují nevěsty, které si svůj svatební den bez vlečky nedokáží představit. Je pro ně symbolem hojnosti a luxusu, který ke svatbě neodmyslitelně patří. Jsou tu naopak ale i takové, které vlečku ke svým svatebním šatům nechtějí. Podle čeho se rozhodnout, zda šaty s vlečkou budou tou pravou variantou pro vás? Na to vám odpoví článek od svatební krejčové KayaTheTailor.cz.
  • Povinná výměna starých kotlů na tuhá paliva se blíží. Co s tím?
    Staré kotle se vyznačují nehospodárným provozem a zvýšeným rizikem poruch. Podle aktuálního znění zákona o ochraně ovzduší bude od 1. 9. 2024 možné provozovat pouze kotle na pevná paliva v emisní třídě 3, 4 nebo 5. Starší, již nevyhovující kotle, bude tedy potřeba vyměnit za jiný zdroj tepla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *