Víte, jak vytěžit z ochrany životního prostředí? Vsaďte na pneumatiky

pneumatiky

Víte, jak vytěžit z ochrany životního prostředí? Vsaďte na pneumatiky

Poslední roky neustále slýcháme, jak je znečištěno naše životní prostředí, jak se mění klima, jak jsou zaneseny oceány. Vlády jednotlivých států dělají vše pro to, aby přešly takzvaně „na zelenou“. Obyvatelé jednotlivých zemí jsou podněcováni k tomu, aby třídili odpady, šetřili energie. Tím, kdo má však na stav našeho životního prostředí velký vliv, jsou firmy. Jsou to mnohdy velké společnosti, které vypouští do ovzduší různé zplodiny, nefungují ekologicky atd. Proto je stále více potřeba podporovat firmy, které se vydaly zeleným směrem.

pneumatiky

Pneumatiky jako mor životního prostředí

Pokud bychom se zaměřili na to, co každodenně negativně ovlivňuje životní prostředí, došli bychom určitě k závěru, že velkou vinu nese stále narůstající mobilita. Aut jezdí po silnicích stále více a kromě samotných výfukových plynů je to likvidace použitých pneumatik, která představuje pro životní prostředí velkou zátěž. Jednou ze společností, která zaměřila svoji pozornost právě na ojeté pneumatiky a vydala se oním požadovaným zeleným směrem, je Uniprospe.eu. Díky převratnému procesu zvanému pyrolýza se jí daří z tohoto hromadícího se odpadu získávat cenné suroviny a ty následně prodávat. Pyrolýza je proces, při kterém se při velkých teplotách bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách. Jako výstupní produkt z tohoto procesu získává Uniprospe plyn, uhlík a olej. Tyto komodity jsou velmi žádané na celosvětovém trhu, a lze je tak lehce prodat a tvořit zisk.

pneumatiky

Vydělat na pyrolýze, potažmo pneumatikách, můžete i vy

Pyrolýza však není přínosná jen pro životní prostředí, které zbavuje ojetých pneumatik. Pokud totiž podpoříte podnikání společnosti Uniprospe a investujete do jejích dluhopisů, vyděláte na tom, a zhodnotíte tak svoje úspory. Dluhopisy společnosti Uniprospe.eu patří mezi krátkodobé, takže neváží investované peníze dlouhou dobu, ale přitom poskytují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. Nominální hodnota jednoho dluhopisu Uniprospe je 30 000 Kč a splatnost investované částky je k 31. 12. 2022.

Jestliže tedy chcete udělat něco pozitivního jak pro životní prostředí, tak pro vaše úspory, je investice s Uniprospe.eu skvělým řešením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *