Domácí výčepní zařízení se vyplatí

domácí výčepní zařízení

Domácí výčepní zařízení se vyplatí

Každý z nás si určitě všiml, že v poslední době se zdražilo snad úplně všechno. Výjimkou není ani pivo a proto se vyplatí koupit domácí výčepní zařízení.

V poslední době se zdražuje úplně všechno a lidé se snaží ušetřit na všem. Díky zvedajícím se energiím a také zdražení potravin je mnoho lidí ve finanční tísni a snaží se šetřit, jak to jde. Pokud jste zastáncem zlatavého moku a nechcete si pivo odepřít, tak neváhejte a kupte si domácí výčepní zařízení. Nejen, že ušetříte peníze, ale také budete mít čepované pivo u Vás doma.

Proč domácí výčepní zařízení?

  • Domácí výčepní zařízení Vám poskytne rozmanitost ve výběru piv a bude jen na Vás, jaké si koupíte. Musíte však mít všechny narážecí hlavy. Ovšem tyto hlavy nestojí velké peníze.
  • Díky výčepu doma ušetříte velké peníze. Cena v hospodě se pohybuje na dvojnásobku, než je kupní cena a to někdy i mnohem více. Tudíž nejen, že živíte hospodského, ale také mu necháváte velké peníze, které byste mohli ušetřit.
  • Domácí výčepní zařízení Vám také ušetří kroky, které musíte ujít směrem do hospody a zpět.
  • Díky domácímu výčepnímu zařízení na Vás nebude řvát ani manželka, že furt vysedáváte v hospodě. Navíc si bude moct dát pivo s Vámi.
  • Nepřijdete však ani o kamarády, jakmile zjistí, že máte výčep, tak budete sedět u Vás v garáži a vždy se na bečku složíte. Navíc si koupíte takový objem bečky, jaká chcete.
  • Domácí výčep Vám navíc vydrží dlouhé roky a budete mít perfektní přehled o kvalitě trubek. Čištění bude totiž na Vás.
domácí výčepní zařízení

Díky domácí výčepnímu zařízení nebudete mít problémy ani s narozeninovou oslavou, nebo nějakou party. Váš výčep totiž bude vždy nachystaný na nabodnutí bečky. Navíc, pokud jste velcí pijani, tak se Vám investované peníze rychle vrátí.

Důležitý je výkon domácího výčepního zařízení

Až se rozhodnete pro koupi, je dobré vědět, kolik chcete zhruba točit piv za hodinu. Podle toho si pak vyberte výkon zařízení, nebo si nechte poradit od prodejce. Výkon udává, kolik litrů je schopné zařízení ochladit na správnou teplotu za hodinu.

Hmotnost zařízení

Hmotnost patří také k velice důležitým vlastnostem. Jestliže s výčepem nechce vůbec manipulovat, můžete si vybrat těžší modely. Pokud ho hodláte nonstop přenášet, tak zvolte zařízení lehčí. Hmotnost se pohybuje od 6 kilogramů až po 15 kilogramů, může být i větší, záleží na modelu.

domácí výčepní zařízení

Vždy zkontrolujte vybavení k domácímu výčepu

Než si daný model výčepního zařízení koupíte, tak mějte na paměti, že k němu potřebujete i další komponenty. Mezi další výbavu se počítají hadičky, rychlospojky, narážecí hlavy a také sanitační kapalina. U některých modelů není vůbec žádný komponent a je potřeba si na to dát pozor, ať nemusíte nic dokupovat.

Nikdo z nás neví, jak dlouho tu virus COVIDU bude a jak dlouho budou bezpečnostní opatření. Pokud koupíte domácí výčepní zařízení, tak nikdy neprohloupíte. Investice se Vám rychle vrátí a vy si budete moct dát pivo kdykoliv, kdy budete chtít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *